اخبار ویژه مدیرعامل اخبار ویژه مدیرعامل

با حضور مدیرعامل

مرکز پایش سامانه های الکترونیکی بانک افتتاح شد

در حاشیه مراسم هفتاد و هفتمین سالروز تاسیس بانک ، مرکز پایش سامانه های الکترونیکی بانک با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره ، مسوولان وزارت راه و شهرسازی ، سازمان حراست کل کشور ، فرماندهی پلیس ناجا ، مدیران امور و رؤسای ادارات افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما، این مرکز براساس طرح جامع توسعه و بهسازی سامانه نظارت تصویری در بانک مسکن و برابر ابلاغیه سازمان حراست کل کشور و تاکید معاونت پلیس پیشگیری فاتب و با همکاری همه جانبه و مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات ،‌ ادارات کل ساختمان و تجهیز و پشتیبانی ، برنامه ریزی ، ایجاد و به بهره برداری رسیده است.
این گزارش حاکی است، تسلط حفاظتی و تصویری بر محیط ها از جمله سایت و خزانه اصلی بانک ، صندوق امانات ، محیط داخلی و پیرامونی شعبه مستقل مرکزی تهران و ساختمان های شماره 1، 2 و 3 ادارات مرکزی فردوسی و همچنین قابلیت اتصال به سامانه های اعلام خطر و حریق خزانه اصلی بانک و سایر سامانه های حفاظتی ساختمان ها و شعب بانک به خصوص سامانه های آینده نگر ، از کارکردهای اصلی این مرکز می باشد.
به کارگیری تعداد 332 دوربین اعم از تحت شبکه ( IP ) ، آنالوگ و speed_dome ( پوشش 360 درجه ای ) و تعداد 16 دستگاه مانیتور با قابلیت video wall از جمله تجهیزات و فن آوری های نوین مرکز پایش محسوب می شود.
شایان ذکر است، این مرکز در محل طبقه همکف ساختمان شماره یک ادارات مرکزی فردوسی و تحت نظارت دایره حفاظت الکترونیک اداره کل حفاظت و امور ایمنی مدیریت امور حراست فعالیت خواهد کرد.

آخرین بروزرسانی 1394/11/5

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین