اخبار ویژه مدیرعامل اخبار ویژه مدیرعامل

استاندار قزوین:

حوزه فعالیت بانک مسکن باار زش و با اهمیت است

حوزه فعالیت بانک مسکن حوزه با اهمیت و با ارزشی است که از طریق آن بسیاری از افراد صاحب خانه شده اند.
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن:مرتضی روزبه، استاندار قزوین دردیدار با دکتر محمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن با بیان این مطلب گفت: با توجه به شرایط موجود باید روند این حرکت را توسعه و گسترش دهیم تا مساله مسکن برای مردم به موضوعی آرام بخش تبدیل شود و کسی از فقدان مسکن رنج نبرد.
وی افزود: خدمات رسانی به مناطق دارای مسکن مهر باید بیشتر شود تا آرامش و رفاه بیشتری را برای ساکنان آن فراهم کند و هر چقدر خدمات بیشتر شود مردم احساس رضایت مندی بیشتری خواهند کرد.
دکتر بت شکن مدیرعامل بانک مسکن نیز طی سخنانی گفت: کمترین میزان معوقه های بانکی در کشور مربوط به بانک مسکن است و این بانک را باید مردمی ترین بانک کشور محسوب کرد.
وی با اعلام اینکه 2 میلیون و 400 هزار واحد مسکونی در قالب مسکن مهر توسط بانک مسکن در سطح کل کشور مدیریت می شود، اظهارداشت: از این تعداد 54 هزار واحد در استان قزوین احداث شده که تاکنون 44 هزار واحد آن واگذار شده و 11 هزار واحد باقی مانده نیز تا سال آینده واگذار خواهد شد و هدف این است که تا پایان سال 94 پروژهای باقی مانده تکمیل شود.
مدیرعامل بانک مسکن، با ارزیابی مثبت از عملکرد مدیریت شعب استان قزوین یادآور شد: از لحاظ عملکرد، بانک مسکن استان قزوین در 6 ماهه ابتدای سال جاری از حیث جذب منابع و ارایه تسهیلات جزو استان های برتر کشور شد .
آخرین بروزرسانی 1394/7/26

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین