اخبار ویژه مدیرعامل اخبار ویژه مدیرعامل

دکتر بت شکن در نتیجه گیری همایش :

پیشگامی برای مشتریان حقیقی و گشایش کاری برای فعالان بخش مسکن از اولویت های سال جاری است

در پایان این همایش دکتر بت شکن نتایج همایش را در ده بند جمع بندی کرد وگفت: نکاتی که در پنل ها ارایه شد ارزشمند و قابل استفاده است و موارد مطرح شده باید رسیدگی و به هیات مدیره گزارش شود.
وی با تاکید بر شعار اقدام و عمل و انجام اقدامات موثر برای جذب منابع بانکی به ویژه حساب های تعهدی با تاکید خاص بر حساب های ممتاز و یکم و اعطای تسهیلات در بخش مسکن و ساختمان ، پیشگامی و پیش قدمی برای مشتریان حقیقی و گشایش کاری برای فعالان بخش مسکن را به عنوان یکی از اهداف مهم سال عنوان کرد.
مدیر عامل بانک با مهم دانستن امر آموزش برای تمامی کارکنان گفت: در سال جاری باید آموزش همه کارکنان و پایوران بانک در خصوص انواع خدمات و محصولات جدید، بازاریابی موثر و در نهایت فروش محصولات سپرده ای و تسهیلاتی به مشتریان ارزشمند اعتباری و نظارت بر مصرف تسهیلات در اولویت قرار گیرد.
پایش ماهانه شعب و مدیریت به شکل ادواری و در راستای تحقق اهداف بانک، آماده شدن همکاران برای آزمون سنجش اطلاعات شغلی خرداد ماه با محوریت تسلط حرفه ای به محصولات و خدمات جدید، برگزاری همایش ها و گردهمایی های موثر برای معرفی محصولات جدید به انبوه سازان و فعالان بخش مسکن و ساختمان در اردیبهشت ماه و ارایه نتایج و ارزیابی های آن در کوتاه ترین زمان ممکن به ستاد از جمله موارد مطرح شده توسط دکتر بت شکن در نتیجه گیری این نشست بود.
وی همچنین بر اصلاح شاخص های ارزیابی عملکرد و درجه بندی مبتنی بر اولویت های اصلی بانک از جمله آموزش های کاربردی و کارگاهی در اعطای تسهیلات و جذب منابع و اختصاص ارزیابی عملکرد دوره های آموزش به آموزش های حرفه ای در خصوص خدمات و تسهیلات جدید بانک تاکید کرد.
دکتر بت شکن بر نظارت بر اعطای تسهیلات و مدیریت آنها به شکلی که ما شاهد کاهش مطالبات غیر جاری باشیم تاکید کرد.
مدیر عامل بانک در پایان سخنان خود بر سلامت کاری و صیانت از همکاران ، فعالسازی ستادهای اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و سلامت به منظور ایمن سازی بانک در مقابل خطرات احتمالی تاکید کرد و راه اندازی میز مشاوره خدمات نوین تامین مالی در شعب منتخب و تسری آن به همه شعب را از دیگر نتایج ده گانه این همایش عنوان کرد.
آخرین بروزرسانی 1395/3/4

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین