اخبار ویژه مدیرعامل اخبار ویژه مدیرعامل

دکتر بت شکن در بازدید از شعب و مدیریت شرق تهران :

تحرک بیشتر در راستای ارتقای جایگاه بانک ضروری است

با توجه به موقعیت جغرافیایی مطلوب مدیریت شرق تهران و گستردگی آن، باید در راستای ارتقای جایگاه بانک و منطقه تحرک بیشتری را داشته باشید.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب منطقه شرق تهران، دکتر محمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک، با بیان این مطلب در بازدید از مدیریت و شعب منطقه شرق تهران بر ضرورت تلاش بیشتر کارکنان شعب و مدیریت در جذب منابع تاکید کرد.
همچنین در این نشست محمد حسین جوادیان مدیر امور استان ها و بازاریابی با اشاره به سیاست های بانک مرکزی در ارتباط با کاهش نرخ سود بانکی در ماه های آتی، چابکی در جلوگیری از خروج منابع و اتخاذ تمهیدات لازم از سوی شعب به منظور حفظ مشتریان و وفادار سازی آنان را خواستار شد.
رضا صالحی، مدیر شعب منطقه شرق تهران نیز به ارایه آمار عملکرد مدیریت در بخش های مختلف و بیان مشکلات موجود در مدیریت پرداخت . 
در این بازدید دکتر بت شکن و هیات همراه با حضور در شعب تجریش، پروفسور حسابی و میرداماد از وضعیت این شعب در بخش های مختلف منابع، مصارف و ... مطلع شدند.
همچنین دکتر بت شکن میزان اطلاعات شغلی کارکنان شعب در خصوص طرح های جدید بانک را مورد سنجش قرار داد.
شایان ذکر است، در این بازدید جعفر آقاملایی عضو هیات مدیره، محمدحسن مهدوی مدیر امور حراست، محمد حسین جوادیان مدیر امور استان ها و بازاریابی، مرتضی صالحی رییس اداره کل امور شعب استان تهران، امیر حسین رضاییان رییس اداره کل حوزه مدیریت، محمد نقابدوست رییس اداره کل بازرسی و مسعود ایزدی رییس اداره کل روابط عمومی مدیر عامل را همراهی کردند.
آخرین بروزرسانی 1395/4/8

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین