افزایش سه برابری منابع مدیریت آذربایحان‌شرقی در دو سال و نیم

آقاملایی خبر داد

افزایش سه برابری منابع مدیریت آذربایحان‌شرقی در دو سال و نیم

عضو هیات مدیره بانک در دیدار از مدیریت آذربایجان‌شرقی گفت: این مدیریت در مدت 2/5 سال اخیر منابع خود را به سه برابر افزایش داد و نقش شعب در این موفقیت بسیار موثر است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت آذربایجان‌شرقی، جعفر آقاملایی عضور هیات مدیره در نشست روسای شعب و مدیریت استان که با حضور مدیر امور استان‌‌ها و بازاریابی و روسای ادارات کل آموزش، امور کارکنان و ساختمان برگزار شد، از عملکرد خوب کارکنان در استان آذربایجان شرقی قدردانی کرد و فعالیت شعب را بزرگترین عامل این موفقیت دانست.
آقاملایی گفت: به سرانجام رساندن مسکن مهر نمونه‌ای از دلیل تلاش کارکنان است که توانستند کار شش بانک بزرگ را به تنهایی انجام دهند، بدون آنکه نیرو یا امکانات اضافی در اختیارشان باشد. 
عضو هیات مدیره به کمبود نیروی انسانی در شعب اشاره کرد و افزود: با توجه به خروج نیرو در ماه‌های اخیر از بدنه بانک به علت بازنشستگی کارکنان و کمبود پرسنل در شعب به دنبال جذب هزار نفر نیروی انسانی هستیم که در این زمینه نامه نگاری‌های مختلف و جلسات متعددی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام یافته که امیدواریم با نهایی شدن مصوبه، اقدام به جذب نیروی انسانی جدید کنیم.
وی گفت: مدیران ارشد از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کند که جایگاه بانک را ارتقای ببخشد و همه ما باید به پاس قدردانی از زحمات آنان، در تمامی رده‌‌ها به وی کمک کنیم و از فرصت‌ها بیشترین استفاده را ببریم تا جایگاه بانک در کشور مستحکم شود.
در این نشست، مهدی احمدی مدیر شعب استان نیز کسب رتبه نخست استان در ارزیابی عملکرد سال 1394 را مدیریت خوب و مناسب جوادیان در زمان تصدی وی در مدیریت استان و انتصاب‌های مناسب وی، تلاش تمامی روسای شعب و کارکنان در شعب و مدیریت دانست.
وی افزود: با توجه به وجود کارکنان بسیار خوب در استان که منجر به کسب رتبه نخست کشوری و ارتقای 2 پله‌ای بانک مسکن در بین بانک‌های استان در سال گذشته شد، امیدوارم رتبه اولی در کشور در سال جدید برای استان حفظ و رتبه بانک مسکن در بین بانک‌های استان به رتبه سوم ارتقا یابد.
وی همچنین از تلاش کارکنان شعب مراغه و قادر امانی رییس حوزه ناظر جنوب استان به خاطر کسب رتبه نخست بانک مسکن در شهرستان مراغه تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که سایر شهرستان‌ها نیز با تلاش بی‌وقفه خودشان رتبه نخست را در شهرستان‌ها در بین سایر بانک‌ها به خود اختصاص دهند. 
در ادامه، جوادیان مدیر امور استان‌ها و بازاریابی با قدردانی از تلاش روسای شعب و تمامی کارکنان به دلیل کسب رتبه نخست کشوری در ارزیابی عملکرد سال 1394، این موفقیت را حاصل تلاش و همراهی تمامی همکاران مدیریت دانست.
جوادیان همچنین از تلاش کارکنان حوزه ناظر جنوب استان و تلاش‌های قادر امانی رییس این حوزه که در بین 8 حوزه کشور رتبه اول را با بیشترین امتیاز به خودش اختصاص داده است تشکر و قدردانی کرد.
جوادیان همچنین به اعطای تسهیلات تاکید کرد و گفت: با رعایت بهداشت اعتباری و لحاظ کردن توجیه اقتصادی طرح‌‌ها و انتخاب مشتری توسط کارکنان در بازاریابی‌ها برای اعطای تسهیلات، باید در پرداخت تسهیلات هم خوب عمل کرده و عملکرد بهتری را داشته باشیم.
رفیعی، رییس اداره کل آموزش بانک نیز گفت: در بخش آموزش سعی خواهد شد برای تمامی کارکنان با کمترین هزینه، آزمون سنجش شغلی به صورت فصلی و الکترونیکی انجام گیرد تا کارکنان با خیال آسوده در فضای شعبه بتوانند در این آزمون‌ها شرکت کرده و اطلاعات بانکی خود را به‌روز نگه دارند. 
ارمغانی رییس اداره کل امور کارکنان هم حرکت را عامل پویایی سازمان‌ها دانست و با برنامه بودن و حرکت به سمت تعالی و هدفمند بودن را رمز موفقیت کارکنان و شعب اعلام کرد.
محمدی رییس اداره کل ساختمان نیز گفت: با توجه به اینکه استان در ارزیابی عملکرد سال 94 حایز رتبه اول شده، باید در تامین اعتبار تعمیرات و بازسازی شعب نیز به صورت ویژه دیده شود و این موضوع به ما الزام می‌کند که آذربایجان شرقی را در تامین اعتبار، جزو اولین‌‌ها ببینیم.
آخرین بروزرسانی 1395/10/25