پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

خبر خوش بانک مسکن برای متقاضیان مسکن مهر شهرهای جدید

بانک مسکن در مراسم افتتاح سه هزارو 218واحد مسکن مهر در شهرجدید پردیس از امتیاز ویژه این بانک برای متقاضیان مسکن مهر شهرهای جدید خبرداد.

. به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، ندا کسری کرمانشاهی، رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های مسکن مهر و بهره برداری از خدمات محله ای در شهر جدید پردیس، اعلام کرد: بانک مسکن به مناسبت روند مناسب بهره برداری از واحدهای مسکن مهر و سرعت بخشی به مراحل تکمیل این واحدها، یک خبر خوش به متقاضیان واجد شرایط و پیش خریداران مسکن مهر در شهرهای جدید ارایه می کند.

وی گفت: از این پس، در شهر جدید پردیس ،‌ بانک مسکن با تسهیل شرایط فروش اقساطی زمینه تحویل و اسکان سریع تر متقاضیان را فراهم کرده است.

کرمانشاهی در عین حال از تاکید ویژه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مسکن بر تسریع در پرداخت تسهیلات مکمل ساخت مسکن مهر (تسهیلات 10 میلیون تومانی علاوه بر تسهیلات 30 میلیون تومانی ساخت) خبر داد و افزود: تمامی شعب بانک مسکن چه در شهرهای جدید و چه در سایر شهرهای کشور، از آمادگی لازم برای پرداخت سریع تسهیلات مکمل ساخت مسکن مهر به پروژه­های ناتمام، برخوردار هستند.

رییس اداره کل تسهیلات تبصره­ای بانک مسکن همچنین یادآور شد: بانک مسکن به همکاری همه جانبه خود با وزارت راه و شهرسازی تا بسته شدن پرونده طرح مسکن مهر ادامه می دهد.

شایان ذکر است، صبح امروز 3 هزار و 218 واحد مسکونی مهر ساخته شده در شهر جدید پردیس با حضور قایم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، مدیران مرتبط در حوزه مسکن، نمایندگان مجلس و همچنین مدیران بانک مسکن، به افتتاح رسید.

آخرین بروزرسانی 1396/8/14