پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

عضو هیات مدیره در بازدید از مدیریت شعب غرب تهران

باید برای جبران خروج منابع و گران قیمت از بانک برنامه ریزی کنیم

برنامه ریزی لازم به منظور جبران خروج منابع و گران قیمت از بانک با جایگزینی منابع خرد و پایدار مورد تاکید بانک است.

 به گزارش روابط عمومی مدیریت غرب تهران، علیرضا بلگوری  عضو هیات مدیره بانک ؛ به همراه مدیر امور اعتباری ؛ رییس و معاون اداره پیگیری وصول مطالبات از مدیریت شعب غرب تهران بازدید کردند.
در این بازدید بلگوری با تشکر از تلاش های مدیریت افزود: مدیریت باید از تلاشهای بیشتر و استفاده از ظرفیتهای منطقه و استفاده بهینه از محصولات و ابزارهای بانک در رسیدن به اهداف دریغ نکرده و با بررسی مطالبات و پیگیری به موقع آنها و انجام هماهنگی لازم با اداره وصول مطالبات از رشد مطالبات جلوگیری کنند.
وی در پایان از مسوولان مدیریت خواست با ارایه پیشنهادات در مورد محصولات بانک به اداره طرح و برنامه آنها را در رسیدن به اهداف یاری کنند.
در این نشست لاری مدیر منطقه غرب تهران با ارایه آمار عملکرد مدیریت ، ضرورت دستیابی به جایگاه برتر در بین مدیریت های شعب را به عنوان جدی ترین برنامه خود تا پایان سال جاری عنوان کرد.
وی با اعلام آماری در خصوص تسهیلات پرداختی ، وصول مطالبات ، فروش اقساطی و طرح مسکن مهر، خاطر نشان کرد در حال حاضر رتبه اول کشوری از حیث مبلغ و تعداد واحد در بخش پرداخت تسهیلات ، وصول نقدی و واحدهای فروش اقساطی مسکن مهر تا پایان مهرماه سال جاری، مربوط به این مدیریت می باشد.
لاری با اعلام آماری در خصوص وضعیت پرسنلی و بازسازی های انجام شده از ابتدای سال جاری به تشریح موفقیت های مدیریت در این حوزه طی 7 ماه گذشته پرداخت.

بازدید عضو هیات مدیره از شعبه محمودآباد مازندران
علیرضا بلگوری عضو هیات مدیره بانک با همراهی مدیر امور پشتیبانی و ساختمان ، رییس اداره کل پیگیری و وصول مطالبات و مدیر شعب مازندران از شعبه محمودآباد بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت ها قرار گرفت . 
به گزارش روابط عمومی مدیریت مازندران، در این بازدید بلگوری با اشاره به خوشنامی بانک مسکن و پیشینه آن خاطرنشان کرد : بانک مسکن از بانک های معتبر و خوشنام کشور است که از برند خوشنامی آن باید به عنوان یک مزیت رقابتی استفاده کنیم و این خوشنامی محصول تلاش نیروی انسانی ارزشمند بانک است . 
عضو هیات مدیره با اشاره به جذب منابع ارزانقیمت در کاهش بهای تمام شده پول افزود : با توجه به سیاست اعتباری انبساطی در سال جاری باید برای جذب منابع ارزانقیمت به ویژه جاری تلاش روزافزونی داشته باشیم و در این راستا اعتبارسنجی مشتری باید کاملا رعایت شود و به شیوه ای صحیح و درست صورت پذیرد . 
بلگوری ادامه داد : حساب صندوق مسکن یکم به عنوان منابع ارزانقیمت می تواند در جهت رعایت ترکیب سپرده ها و جمع آوری منابع خرد پایدار مثمرثمر باشد . 
عضو هیات مدیره در ادامه با اشاره به پیگیری مطالبات معوق اظهار کرد : بانک سازمانی است که پیگیری مستمر در آن بسیار مهم است و در پیگیری مطالبات معوق با عنایت به زمان بر بودن و صرف هزینه زیاد در اقدامات حقوقی وصول مطالبات سعی شود با مشتریان ضمن پیگیری مذاکره گردد و راهکارهای مناسب وضعیت مشتری برای وصول مطالبات اعمال گردد . 
جانمایی مطلوب شعب استیجاری ، کاهش بهای تمام شده پول ، پیگیری و رصد امور شعب و رهنمودهای لازم به منظور ارتقای کیفی عملکرد شعبه از دیگر سخنان عضو هیات مدیره در این بازدید بوده است . 
همچنین در این بازدید مرتضی صالحی مدیر امور پشتیبانی و ساختمان به نقش کارکنان در موفقیت هر شعبه اشاره کرد و افزود : با توجه به عرصه رقابت و تنگاتنگ  کنونی نیروی انسانی بزرگترین سرمایه بانک بوده و در این مسیر توانمندی و تعصب سازمانی کارکنان توام با خوشنامی بانک می تواند عامل مهم در جهت تحقق اهداف باشند . 
مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران در این بازدید به ارایه گزارش اجمالی از وضعیت بانک در استان و شعب تحت پوشش پرداخت . 
عضو هیات مدیره از شعبه 15 خرداد مشهد بازدید کرد
همچنین با هدف دیدار با کارکنان و ایجاد انگیزه خدمت‌رسانی مطلوب به مشتریان، عضو هیات مدیره بانک، مدیر امور اعتباری، رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی و مدیر شعب استان خراسان‌رضوی از شعبه 15 خرداد مشهد بازدید کردند.
به گزارش روابط ‌عمومی مدیریت شعب خراسان‌رضوی، در این بازدید علیرضا بلگوری با اشاره به موقعیت مناسب شعبه به دلیل نزدیکی با حرم مطهر رضوی اظهار کرد: مشتریان، سرمایه‌های ارزشمند بانک هستند و باید با تکریم و احترام و خدمت‌رسانی مطلوب به آنان در راستای جذب و حفظ مشتریان اقدام کنیم.
وی افزود: آراستگی فضای شعبه، نظم و آراستگی کارکنان و شعبه، عامل موثری در جذب مشتریان و تکریم ارباب‌رجوع است.
بلگوری، با تاکید بر اهمیت وصول مطالبات و جذب منابع، مشارکت همه کارکنان شعبه در این خصوص را خواستار شد و در خصوص تلاش به‌منظور تحقق اهداف و رفع مشکلات شعبه، رهنمودهایی را ارایه کرد.
در ادامه این نشست ابوالفضل مهران مدیر شعب استان خراسان‌رضوی نیز با ارایه گزارشی از عملکرد مدیریت و شعب تحت پوشش خاطرنشان کرد: حضور مدیران ارشد بانک در شعب، موجب افزایش انگیزه و ارتقای روحیه کارکنان برای خدمت‌رسانی بهینه به مشتریان شده و امیدواریم با بهره‌برداری از رهنمودهای مدیران عالی بانک در راستای تحقق اهداف بانک بیش از پیش موفق عمل کنیم.

آخرین بروزرسانی 1395/9/3