پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

طی بازدید عضو هیات مدیره از شعب برتر مدیریت مازندران عنوان شد

از ده شعبه برتر کشور به صورت مجزا قدردانی می شود

ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هیات مديره بانك با همراهي رییس اداره کل آموزش و مدير شعب استان مازندران از شعب مرکزی بابل و خزر ساری از شعب برتر استان مازندران در مجمع ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب مازنداران ، در این بازدید ، ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هیات مديرهبانک طی سخنانی ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته سالهای اخیر مدیریت مازندران در بخش جذب منابع ،وصول مطالبات وکسب رتبه های موفق در بین مدیریتها اظهار کرد : مدیریت مازندران با  داشتن کارمندان جوان و تحصیلکرده ،ضمن حفظ موفقیتهای  کسب شده  می تواند با برنامه ریزی و عزم جدی درجهت تحقق اهداف و تکرار این موفقیتها اقدام نماید.
عضو هیات مدیره  با تاکید براستفاده بهینه از منابع در جهت سودآوری خاطر نشان کرد: دربخش پرداخت تسهیلات با توجه به سياست اعتباري انبساطي سال جاری متاسفانه اهداف مورد نظر دراین بخش محقق نشدوباید با بازاریابی درست مصارف ورعایت بهداشت اعتباری در این خصوص اقدام لازم از سوی شعب صورت پذیرد.
رحیمی انارکی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: تمامی کارکنان استان درسال جاری باید با بهره گیری از ابزارهای موجود  و راهکارهای لازم  نسبت به کاهش مانده مطالبات شعب و همچنین مدیریت همت گمارند.
همچنین عضو هیات مدیره در بازدید از شعبه تازه بازسازی شده مرکزی بابلسر با اشاره به لزوم زیباسازی و نوسازی شعب قدیمی و فرسوده و نقش آن در جذب مشتریان و افزایش سهم بازار افزود: با اجرای نوسازی و تغییر نما و امکانات داخلی شعب،شرایط برای ارائه خدمات در خور شان مشتریان این بانک به شکل بهتری فراهم می شود و این آراستگی شعب  نقش کلیدی در حفظ و جذب مشتریان و تکریم ارباب رجوع دارد.
رحیمی انارکی ضمن تقدیر از مدیریت مازندران به لحاظ قرارگیری در جایگاه سبز در 5 دوره متوالی ارزیابی عملکرد افزود:علاوه بر تقدیر کلی از شعب و مدیریتهای موفق در مجمع ارزیابی عملکرد،از ده شعبه برتر کشور که در مجمع ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری حائز رتبه برتر شده اند به صورت مجزا با اهدا لوح تقدیر و پاداش  ، تجلیل خواهد شد.


همچنین در این بازدید مصطفي تقوي مدير شعب استان ضمن ارایه گزارش اجمالی از عملكرد مديريت و شعب تحت پوشش ، طی سخنانی حضور مدیران عالی بانک  را زمینه ساز ایجاد انگیزه بیشتر کارکنان در ارائه خدمت مطلوب ذکر کرد وگفت:  با رهنمودهاي مديران ارشد بانك و تلاش فراگیر کارکنان می توانیم كوشاتر از گذشته در جهت تحقق اهداف بانك، عمل کنیم.
تقوی در ادامه خاطر نشان کرد: از ده شعبه برتر کشور درمجمع ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری،سه شعبه خزر ساری،خرم آباد تنکابن و مرکزی بابل از شعب تحت پوشش مدیریت مازندران بوده که به ترتیب رتبه 3،رتبه 4 ورتبه 10کشوری را کسب نموده و شعبه  مرکزی بابل تنها شعبه مرکزی کشور محسوب می شود که در مجمع ارزیابی عملکرد جزو ده شعبه برتر کشور بوده است.
شايان ذكر است،  در این بازديد ، مدیران عالی بانك ضمن گفتگو با کارکنان  عملكرد و كم وكيف ارائه خدمات به مشتريان ، وضعيت شعب از لحاظ منابع ، مصارف و مطالبات مورد بررسي قرار داده و جهت رفع و حل مسائل موجود رهنمودهاي لازم ارایه شد.

رفیعی رییس اداره كل آموزش نیز که در اين بازديد عضو هیات مدیره را همراهی می کرد طی سخنانی  عنوان کرد : آموزش کاربردی اساس پویایی و پیشرفت هر سازمان است و ذهنیت کارکنان را برای بانکدار بودن در همه فعالیتها اصلاح می نماید.
رفیعی افزود:آموزش علاوه بر افزایش دانش ،سبب تبادل اطلاعات ، دانش کاری  و استفاده از تجربیات همکاران خواهد شد و هدایت و آموزش صحیح نیروی انسانی،موفقیت بیشتر را برای بانک و کارکنان به همراه خواهد داشت.
شایان ذکر است، در این سفر عضو هیات مدیره بانک از ساختمان ستاد مدیریت و  شعب مرکزی ساری نیز بازدیدو با کارکنان ستاد گفتگو کرد.

آخرین بروزرسانی 1395/9/3