پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

در نشست شورای مدیران از سوی مدیر عامل مطرح شد

فعالیت های انجام شده سال جاری در سال آینده رشد و نمود می یابد

مدیر عامل بانک با اشاره به این که در سال 95 شاهد رونق اقتصادی به شکل واضح تری خواهیم بود، افزود: تمام فعالیت های انجام شده در سال 94، در سال آینده رشد و نمود پیدا می کند.
به گزارش خبر نگار ما، دکتر محمدهاشم بت شکن با بیان این مطلب در چهارمین نشست شورای مدیران بانک که با هدف تدوین برنامه های عملیاتی سال 95، سیاست های اعتباری و تغییرات صورت گرفته در نرخ سود سپرده ها با حضور اعضای هیات مدیره و روسای ادارات مرکزی در سالن کنفرانس ساختمان ونک برگزار شد، مهمترین هدف بانک را اعطای تسهیلات با رعایت اصول و بهداشت اعتباری در بخش مسکن و ساختمان عنوان کرد.
وی ادامه داد: باید تسهیلات خود را در این بخش تقویت کنیم تا به رونق اقتصادی در بخش مسکن منجر شود.
مدیر عامل بانک با اشاره به این که در سال جاری امتیازات زیادی از بانک مرکزی دریافت کرده ایم، اظهار داشت: در حال حاضر زمان به اجرا درآورن این امتیازات است و باید تمام آن ها را به مرحله ظهور برسانیم. 
وی همچنین بر تشکیل کارگروهی به منظور بررسی روزانه و دریافت اطلاعات شعب بانک های دیگر در فرصت باقی مانده تا پایان سال، متشکل از روسای ادارات کل بازاریابی ، امور شعب تهران، نقدینگی و خزانه داری با مسوولیت محمد حسین جوادیان تاکید کرد. 
در این نشست اعضای هیات مدیره نیز در خصوص تغییرات نرخ سود توسط بانک مرکزی، افزایش بازدهی وکیفیت عملکرد در جهت افزایش سرمایه بانک ونرخ سود سپرده ها به ارایه سخنانی پرداختند. 
ابوااقاسم رحیمی انارکی عضو هیات مدیره طی سخنانی با قدردانی از کمیته انتصابات در خصوص تلاش های انجام شده در این زمینه، افزود: به دلیل توجه زیاد دکتر بت شکن به این سازمان جدید ما توانستیم مناسب ترین افرادی را که واجد شرایط باشند برای این حوزه انتخاب کنیم.
رحیمی انارکی با تاکید بر این که این همکاران در دروه کاری خود تجربه گرانبهایی را کسب کرده اند، گفت: امیدوارم بتوانند انتظارات مدیر عامل و اعضای هیات مدیره را برآورده کنند.
همچنین در این نشست حکم انتصاب فریبرز راحتی به سمت رییس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد و ناهید محسنی به سمت رییس اداره کل بررسی های اقتصادی وتوسعه محصول به آنان اهدا شد.
 
آخرین بروزرسانی 1394/12/11