پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر شعب فارس با حضور مدیر عامل بانک

با حضور مدیر عامل بانک و معاون عمرانی استانداری فارس مراسم تودیع علمداری و معارفه کمالی مدیر شعب سابق و جدید فارس برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی مدیریت فارس، دکتر بت‌شکن با قدردانی از زحمات علمداری، گفت: عزم و اراده راسخ در خدمت‌رسانی، تعامل سازنده با مشتری هدف و بازاریابی هدفمند از جمله ویژگی‌های بارز وی بوده است.
مدیر عامل ادامه داد: کمالی نیز که از این پس مدیریت فارس را عهده‌دار می‌شود در ارزیابی عملکرد، از جمله برترین‌های کشور بوده است.
وی با تاکید بر این که بزرگترین آرزوی بانک مسکن، خانه‌دارشدن مردم است، گفت: به زودی خبرهای خوبی در حوزه مسکن از سوی شورای پول و اعتبار به مردم داده می‌شود.
بت‌شکن تصریح کرد: چند طرح جدید به ویژه در حوزه صندوق یکم و حساب پس‌انداز بانک مسکن به مردم ارایه خواهیم کرد، ضمن آن که از هفته آینده طرح عاملیت تضمین اقساط در شعب بانک مسکن اجرا می‌شود که در طی آن بدون تسهیلات ریالی، کارمزد بانکی ایجاد می‌شود.
مدیر عامل بانک با اشاره به وجود افراد متمول در فارس، از کارکنان مدیریت و شعب فارس خواست بیشترین وقت خود را بر جذب سپرده‌هایی بگذارند که سپرده قانونی کمتری نیاز دارند تا در نهایت بهای تمام شده پول کمتری رقم بخورد.
همچنین محمدحسن علمداری با قدردانی از تلاش‌ همکاران، مسوولان و فعالان صنعت ساخت و ساز و مردم به دلیل حمایت و اعتماد به بانک مسکن، درخواست مهلت بیشتر برای پرداخت اقساط تسهیلات مسکن مهر، کاهش سپرده قانونی سپرده‌های ممتاز و افزایش چندباره سطح تسهیلات مسکن مهر را از جمله اتفاقات خوبی برشمرد که توسط هیات مدیره و مدیران این بانک در تهران فراهم شده تا در طی دوران رکود در صنعت ساختمان، بهترین خدمات به مردم عرضه شود.
وی رشد ۱۳۵ درصدی منابع و رشد ۵۵ درصدی مصارف را از جمله عملکردهای خود در طی ۳ سال مدیریت در این بانک عنوان کرد و افزود: در این سه سال ۱۸ هزار میلیارد ریال منابع جذب و به همین میزان تسهیلات پرداخت شد.
مدیر سابق شعب فارس اضافه کرد: امسال با وجود رکود شدید حاکم بر بازار موفق شدیم به نزدیک به ۱۰ هزار واحد در قالب مجتمع‌سازی، تسهیلات پرداخت کنیم که البته این رقم به جز پرداخت تسهیلات در خرید و یا ساخت به صورت تک واحدی و نیز پرداخت تسهیلات در سایر بخش‌ها بوده است.
تبدیل کرده است.
علی کمالی مدیر جدید شعب فارس نیز با بیان این که مدیریت سنتی منسوخ شده، افزود: تلاش می‌کنم مدیریت مشارکتی را در استان فارس اجرا کنم که البته در این راه به همراهی و همکاری همه همکارانم در بانک مسکن استان فارس نیازمندم.
در ادامه، خلیل رضاییان معاون عمرانی استاندار فارس با بیان این که بانک مسکن نیروی محرکه ساخت و ساز است، افزود: با رونق بخش مسکن، اشتغال در سایر بخش‌ها نیز اتفاق می‌افتد و خوشبختانه آقای علمداری با جسارت لازم با پرداخت به موقع تسهیلات باعث شد علی‌رغم رکود حاکم بر بازار، ساخت و ساز در استان روند مناسبی داشته باشد.
معاون استاندار فارس با انتقاد از بانک‌هایی که علی‌رغم جذب منابع فراوان و سپرده‌های مردمی در پرداخت تسهیلات کوتاهی می‌کنند، افزود: متاسفانه در فارس این مشکل را داریم که علی‌رغم جمع شدن منابع بالای بانکی، از لحاظ مصارف نسبت به بسیاری از استان‌های کشور عقب هستیم.
رضاییان تاکید کرد: امیدواریم بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به حوزه تولید، عملکرد بهتری داشته باشند و نرخ‌های میانگین کشوری را رعایت کنند.
وی گفت: البته بانک مسکن نه تنها میانگین‌ها را رعایت کرده، بلکه از نرخ میانگین تسهیلات نیز پا را فراتر گذاشته و به میزان منابع جمع شده، تسهیلات پرداخت کرده است.
وی افزود: خوشبختانه بانک مسکن فارس در ارزیابی عملکرد جزو‌ سه استان برتر انتخاب شد و خوشحالیم که آقای کمالی نیز که قرار است از این به بعد مدیریت شعب بانک مسکن فارس را در دست بگیرد در هرمزگان کارنامه موفقی داشته و آن استان را به استان برتر در ارزیابی عملکرد رسانده است.
بر اساس این گزارش، محمد حسن علمداری که از ۷ اسفند ۱۳۹۱ به عنوان سرپرست بانک مسکن استان فارس و پس از آن به عنوان مدیر شعب منصوب شده بود پس از گذشت سه سال تودیع شده و طبق گفته مدیر عامل بانک برای اینکه از توانمندی‌های وی در سطوح مختلف مدیریتی بانک مسکن کشور استفاده شود، عازم تهران شد.
آخرین بروزرسانی 1394/12/16