پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

بانک مسکن برگزار می کند:

مسابقه طراحی اینفوگرافیک با موضوع تسهیلات بانک مسکن

بانک مسکن به منظور بهره مندی از توانایی ها و استعدادهای علاقمندان و فعالان حوزه گرافیک و سایر رشته های مرتبط در معرفی ، اطلاع رسانی و آموزش هرچه بهتر انواع تسهیلات خود به مشتریان ، مسابقه طراحی اینفوگرافیک (ایستا) برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، علاقمندان می توانند تا 15 مرداد 1395 آثار خود را در خصوص یکی از موضوعات تسهیلاتی بانک ازجمله تسهیلات خرید ویژه زوجین از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم ،تسهیلات خرید ویژه زوجین از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن،تسهیلات خرید واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن،تسهیلات خرید واحد مسکونی از محل صندوق پس انداز مسکن یکم،تسهیلات 200 میلیون ریالی خرید واحد مسکونی از محل صندوق پس انداز مسکن،تسهیلات
خرید واحد مسکونی از محل حساب پس انداز مسکن جوانان ،تسهیلات جعاله از محل سپرده گذاری ،تسهیلات جعاله از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن،تسهیلات ساخت واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن ،تسهیلات احداث و یا تکمیل واحد مسکونی از محل صندوق پس انداز مسکن وتسهیلات احداث و یا تکمیل واحد مسکونی از محل صندوق پس انداز مسکن یکم از طریق پرتال بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir ارسال نمایند.
این گزارش حاکی است به نفرات اول تا سوم این مسابقه به ترتیب دو سکه بهار آزادی،یک سکه بهار آزادی و نیم سکه بهار آزادی اختصاص یافته و به 10 نفر منتخب دیگر نیز هدایایی به رسم یادبود اهدا می شود.
شایان ذکر است جزییات بیشتر در خصوص شرکت در این مسابقه در سایت بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir موجود می باشد.
گفتنی است اینفوگرافیک ،تصویر گرافیکی است که به منظور توضیح و انتقال بهتر حجم قابل توجهی از محتوا ، داده ها و اطلاعات با استفاده از جدول ، نمودار ، عکس و متن در یک فضای کوچک ، منسجم و بدون پیچیدگی مورد استفاده قرار می گیرد. اینفوگرافیک به منظور ارایه گزارش ها ، اطلاع رسانی ، تبلیغات ، آموزش و ... در دو قالب ایستا و پویا مورد استفاده قرار می گیرد که نوع پویای آن همان موشن گرافیک است.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18