پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

عضو هیات مدیره تاکید کرد

ضرورت جذب منابع ارزان قیمت با توجه به ثبات سیاست اعتباری

عضو هیات مدیره بانک با اشاره به وضعیت شعب و شرایط فعلی اقتصادی و رقابتی روز، طرح‌های موجود بانک را جوابگوی نیازهای مشتریان دانست و با توجه به تداوم و ثبات سیاست اعتباری، برجذب منابع ارزان قیمت تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان، جعفر آقاملایی عضو هیات مدیره با بیان این مطلب در جریان دیدار از شعب مدیریت اصفهان که مدیر امور استانها و بازاریابی و روسای ادارات کل آموزش، امورکارکنان و رفاه کارکنان،  حضور داشتند با قدردانی از تغییرات اساسی بوجود آمده در فضاهای خارجی و داخلی آنها، دستور انجام دیگر تغییرات لازم را در جهت بهبود فضای شعب با هدف تکریم مشتریان صادر کرد.
وی با تقدیر از زحمات کارکنان مدیریت و شعب اصفهان، تحرک و فعالیت ثمربخش آنان طی سال گذشته و کسب موفقیت های مختلف در بخش های گوناگون و ارتقای جایگاه بانک در بین بانکهای استان را خواستار شد.
عضو هیات مدیره افزود: افزایش سهم منابع صفردرصدی، وصول مطالبات غیرجاری، افزایش فعالیت در بخش صدور ضمانتنامه و صندوق مسکن یکم از دیگر انتظارات مدیریت کلان بانک از استان اصفهان است که انتظار می‌رود این اهداف محقق شود.
وی ابراز امیدواری کرد در سال جاری کارکنان بتوانند از فرصت‌های موجود به‌نحو مطلوب استفاده کرده و با تبدیل تهدیدها به فرصت ها، با بهره برداری مناسب از ابزارها وخدمات جدید و منحصربفرد بانک با توجه به هدف مترقی و خیرخواهانه بانک مسکن که کمک به خانه دار شدن اقشار جامعه است، اقدامات مؤثری به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم به ویژه قشر متوسط جامعه و همچنین ارتقای جایگاه بانک به انجام دهد.
در ادامه محمد حسن جوادیان مدیر امور استانها و بازاریابی طی سخنانی به اهمیت حساب صندوق پس انداز مسکن یکم اشاره کرد و گفت : از همه کارکنان انتظار میرود تا با تشریح مزایای منحصر بفرد این محصول و جزییات آن ،مشتری را برای سپرده گذاری و دریافت تسهیلات ترغیب کنند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18