پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

مدیر عامل بانک در سفر به استان آذربایجان شرقی تاکید کرد :

لزوم سیاست گذاری شعب در تسهیلات دهی و جذب منابع براساس موقعیت هر منطقه

شعب مستقر در مناطق مختلف شهرها باید باتوجه به موقعیت منطقه و شهروندان آن ، سیاست کاری خود را برای تسهیلات دهی و جذب سپرده ، انتخاب کنند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت آذربایجان شرقی، دکتر محمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک در سفر به استان آذربایجان شرقی و بازدید از شعب شهر تبریز با بیان این مطلب ، افزود : هر شهری به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود و شهروندان براساس میزان درآمدشان هر کدام یک بخش خاصی را برای سکونت خود انتخاب می کنند لذا شعب باید براساس موقعیت هر منطقه و میزان درآمد ساکنان آن نسبت به برنامه ریزی برای جذب منابع و یا پرداخت تسهیلات اقدام کنند.
در این بازدید که مسوولان مدیریت نیز مدیرعامل را همراهی می کردند ، دکتر بت شکن حساب صندوق پس انداز مسکن یکم را یکی از اولویت های کاری مهم بانک بیان کرد و گفت : باتوجه به کاهش نرخ سود تسهیلات از محل حساب صندوق مسکن یکم ، فرصت و بستر مناسبی فراهم شده است تا شعب بتوانند با استفاده از این حساب ضمن پرداخت تسهیلات مناسب به مردم ، منابع خوبی را جذب کنند.
وی تصریح کرد : شعب باید نسبت به سقف تسهیلات از محل حساب صندوق مسکن یکم و درآمد مردم ، موقعیت خود را شناخته و در این زمینه فعالیت کنند.
دکتر بت شکن در ادامه بر تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب کارکنان تاکید کرد و در همین راستا تعدادی از مشتریان در گفت و گو با مدیرعامل بانک از نحوه عملکرد و برخورد کارکنان اظهار رضایت کردند.
همچنین در این سفر، دکتر بت شکن از شعب شهرک باغمیشه ، گلگشت و مرکزی تبریز بازدید و از نزدیک با کارکنان این شعب دیدار و گفتگو و درخصوص آخرین دستورالعمل ها و بخشنامه های بانک سوالاتی را مطرح کرد.
در این دیدارها هر یک از روسای شعب گزارشی از نحوه عملکرد شعبه خود ارایه کرده و از شرایط جدید حساب صندوق مسکن یکم و برداشته شدن محدودیت های این حساب استقبال کردند.
آخرین بروزرسانی 1395/5/19