پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

به دنبال اجرای طرح مسکن مهر؛

استاندار خراسان شمالی از بانک مسکن تقدیر کرد

عملکرد بانک مسکن در طرح مسکن مهر و کمک به تامین سرپناه برای نیازمندان قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن؛صالحی استاندار خراسان شمالی در دیدار با مدیر شعب بانک مسکن این استان با بیان این مطلب لزوم برطرف شدن مشکلات پروژه های مسکن مهر به منظور تسریع در بهره برداری و تحویل آن به متقاضیان را ضروری دانست.
 وی  همچنین با اشاره به اهمیت پیگیری مسایل و مشکلات مسکن مهر و مسکن روستایی،بر ضرورت همکاری تمامی دستگاه های اجرایی مرتبط درامر مسکن مهر با مدیریت شعب بانک مسکن به منظور تسریع در حل مشکلات این حوزه و برگشت منابع بانک تاکید  و تصریح کرد: طی مکاتبه با دفترفنی و معاونت محترم عمرانی استانداری  خراسان شمالی این موضوع به دستگاه های مرتبط ابلاغ می شود.
بر اساس این گزارش ؛مجید اسدی فر مدیر شعب بانک مسکن استان خراسان شمالی نیز طی سخنانی با بیان اینکه بانک مسکن چه در سطح استان و چه در سطح کشور بالاترین پرتفوی تسهیلاتی را دارا می باشد گفت:بانک مسکن در اجرای ماموریت و رسالت اصلی خود درسال جاری که در مسیر تقویت سیاست های اصلی اقتصاد مقاومتی و برنامه های راهبردی خروج بخش مسکن از رکود تدوین شده است تمام تلاش خودرا بکار خواهدبست تا ضمن تقویت و توسعه دستاوردهای گذشته، سهم خوداز خانه دارنمودن اقشار مختلف جامعه را بیش از پیش افزایش دهد.
وی درادامه به ارایه گزارش عملکرد مدیریت شعب بانک مسکن استان پرداخت و افزود: میزان تسهیلات پرداختی مدیریت شعب بانک مسکن استان از ابتدای آغازبه کار دولت تدبیر و امید، تعداد8هزارو924 فقره به مبلغ 2هزارو 682 میلیارد ریال می باشد که ازاین میزان تسهیلات،تعداد 2هزارو34 فقره تسهیلات به ارزش 805 میلیارد ریال مربوط به ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه 95 بوده است.
وی همچنین عنوان کرد :در راستای تسهیل ازدواج جوانان نیز،مدیریت شعب بانک مسکن استان خراسان شمالی  در مدت 9 ماهه ابتدای سال جاری تعداد762فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش 76هزارو 200میلیون ریال به مردم شریف استان پرداخت نموده است که این میزان بیش از دوبرابر تکالیف بانک بوده است.
  اسدی فر همچنین تعداد واحدهای مسکن مهری که از تسهیلات بانک مسکن دراین استان استفاده نموده اند را 26هزارو 457 واحد اعلام کرد که از این تعداد  تاکنون 17هزارو 840 واحد (معادل68درصد) فروش اقساطی شده است.

 

آخرین بروزرسانی 1395/11/11