معرفی نماینده کارگزاری بانک مسکن در هیات مدیره بورس انرژی

معرفی نماینده کارگزاری بانک مسکن در هیات مدیره بورس انرژی

عضو هیات مدیره شرکت کارگزاری بانک مسکن به عنوان نماینده حقوقی کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار از طرف این کارگزاری به شرکت بورس انرژی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا ، مجمع عمومی عادی شرکت بورس انرژی در محل سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی به منظور انتخاب اعضای جدید هیات مدیره برگزار شد.

در این مجمع گروه مالی ملت، هلدینگ گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه‌گذاری صنایع برق و آب صبا، کانون کارگزاران بورس، سرمایه‌گذاری اهداف، کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران و سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به مدت دو سال به عنوان اعضای جدید حقوقی هیات مدیره انتخاب شدند.

در این رویداد سالانه، دکتر میثم باقری کوپایی عضو هیات مدیره شرکت کارگزاری بانک مسکن نیز به عنوان نماینده حقوقی کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار از طرف کارگزاری بانک مسکن به شرکت بورس انرژی معرفی شد.

باقری کوپایی برنامه‌هایی همچون تشکیل واحد پایاپای و IP مشترک بورس‌های کالایی، ایجاد ابزارهای جدید معاملاتی نظیر گواهی سپرده، آتی و اختیار معاملات و نیز راه‌اندازی صندوق‌های کالایی در بورس انرژی، امکان خرید و فروش همزمان قراردادهای برق تا قبل از سررسید تحویل، ارتباط مناسب با کارگروه بورس انرژی کانون کارگزاران و اوراق بهادار و ارتباط با تشکل‌های فعال در حوزه انرژی را ارایه در این جلسه ارایه کرد.

شرکت کارگزاری بانک مسکن طی سال های اخیر نمایندگانی در هیات مدیره شرکت بورس تهران، کانون کارگزاران بورس بهادار و همچنین در کارگروه‌های مختلف تخصصی در بازار سرمایه داشته است. همچنین این شرکت دو سال پیاپی به‌عنوان نماینده منتخب بازار سرمایه ایران در نشست کنفدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی (فیاس) حضور داشته که به نشان برنز در میان کارگزاری‌های بین المللی نیز دست یافته است.

به گزارش هیبنا، علاوه بر کسب رتبه‌های گوناگون در بازارهای مالی، کسب بازدهی قابل قبول در پرتفوی سهام صندوق ره آورد آباد بانک مسکن و افزایش پرداخت سود به سرمایه‌گذاران این صندوق نتیجه مدیریت موفق شرکت کارگزاری بانک مسکن در صندوق ره آورد آباد طی سال گذشته بوده که سبب شده این صندوق جایگاه دومین صندوق با درآمد ثابت بزرگ کشور را به خود اختصاص دهدشرکت کارگزاری بانک مسکن همچنین از سال گذشته همکاری با شرکت های زیرمجموعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن (شامل سرمایه‌گذاری مسکن پردیس و سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق) را در جهت خرید محصولات صنعتی موردنیاز این مجموعه‌ها در بورس کالا آغاز کرده است.

آخرین بروزرسانی 1399/4/26