بیانیه اداره کل روابط عمومی بانک مسکن به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

بیانیه اداره کل روابط عمومی بانک مسکن به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

اداره کل روابط عمومی بانک مسکن طی بیانیه ای ضمن فرارسیدن ایام فاطمیه و اولین سالگرد آسمانی شدن سردار دل ها، بر ادامه راه شهدای حرم به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، متن پیام به شرح زیر است:

سالی سخت بر دنیا گذشت و در آستانه ایام فاطمیه، داغ جان‌سوز جنایت استکبار به رهبری آمریکا، در ترور ناجوانمردانه سرباز سرافراز و محبوب ایران اسلامی، سردار حاج قاسم سلیمانی بار دیگر تازه شد.

دستگاه ظلم جهانی نه‌ تنها منطقه را از داشتن قهرمانی جان بر کف محروم ساخت بلکه با اعمال وحشیانه‌ترین و غیرانسانی‌ترین تحریم‌ها، تیر کینه خود را مستقیماً به‌سوی قلب کودکان معصوم و تمامی آحاد ملت ایران نشانه رفت.

در این عرصه سخت، ما به‌عنوان مدافعین اقتصاد پاک، در کنار جان‌نثاران مدافع حرم و از جان گذشتگان مظلومِ مدافع سلامت، تنها به یک آرمان پایبند بودیم که آن نیز، سرافرازی و اعتلای ایران عزیز و مکتب همیشه جاویدمان بود.

ضمن تسلیت این دو مناسبت، به ارواح شهدای خدمت و همکاران عزیز، به روح مدیرعامل فقید بانک مسکن درود می‌فرستیم و بار دیگر، با ارج نهادن بر خدمت خالصانه و ایثارگونه همکاران در شبکه بانک، بر ادامه این تلاش و مجاهده تاکید می‌کنیم.

سلامت و سعادت تمامی همکاران را از درگاه پروردگار متعال خواستاریم.

اداره کل روابط عمومی بانک مسکن

آخرین بروزرسانی 1399/10/13