نمایش اخبار نمایش اخبار

عضو هیات مدیره بانک مسکن:

۲۳ مدیریت بانک مسکن در محدوده سبز مدیریتی قرار داشتند

عضو هیات مدیره بانک مسکن گفت: به رغم تمام سختیها در مجموع عملکرد مدیریت ها و شعب بسیار خوب بوده است به طوریکه 23 مدیریت در محدوده سبز قرار دارند

متن خبر:

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، جعفر آقاملایی با تسلیت به مناسبت درگذشت مدیرعامل بانک‌ مسکن گفت: درگذشت مرحوم رحیمی و ۷ نفر از کارکنان شاغل، بازنشسته و شرکتی بانک واقعا سخت بود و به زودی نمی توان این مصیبت را فراموش کرد.

وی ادامه داد: یکی از خواسته های مرحوم رحیمی همواره تاکید بر تشکیل منظم نشست های ارزیابی عملکرد بود.

عضو هیات مدیره بانک مسکن افزود: سال ۹۸ سال سختی بود به ویژه در روزهای پایانی سال همزمان با شیوع کرونا و تعطیلی ادارات، مراجعه به شعب افزایش یافت و همکاران ما در شعب در شرایط شیوع کرونا دوران سختی را متحمل شدند.

آقاملایی همچنین در بخش دیگری ادامه داد: از مدیریت های بانک مسکن سراسر کشور تشکر می کنم که به رغم تمام سختی ها در مجموع عملکرد مدیریت ها و شعب بسیار خوب بوده است به طوریکه 23 مدیریت در محدوده سبز قرار دارند.

وی با بیان اینکه در ارزیابی عملکرد نباید صرفا به ارایه یک گزارش بسنده شود گفت: بلکه ارزیابی و سنجش کار بعد از ارایه گزارش هم باید مورد توجه قرار گیرد و باید نقاط ضعف هم به مدیریت ها منعکس شود تا بدانند چقدر با مطلوبیت ها فاصله دارند و در جهت رفع مشکلات و حرکت به سمت نقاط قابل بهبود تلاش کنند. بنابراین انتظار می رود بعد از ارایه گزارش ارزیابی عملکرد این ارزیابی ها باید ادامه دار باشند.

عضو هیات مدیره بانک مسکن با تاکید بر اینکه نقاط قوت مدیریت ها نیز باید بین حوزه ها به اشتراک گذاشته شود افزود: استان های همدان، گیلان و البرز بیشترین نسبت جذب منابع را دارند که اقدام بسیار مهی است، انتظار می رود همه مدیریت ها در حوزه افزایش نسبت منابع در کنار رعایت بهداشت اعتباری تلاش کنند.

آقاملایی در ادامه با بیان اینکه در حوزه وصول نقدی مطالبات عملکرد خوبی داشتیم گفت: در حوزه وصول به موقع مطالبات غیرجاری نیز باید اقداماتی انجام شود.
آخرین بروزرسانی 1399/3/11