نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیر عامل در جمع خانواده شهدا و ایثارگر:

فرزندان شاهد پیشگام در اجرای اقتصاد مقاومتی هستند

مراسم ضیافت افطاری با حضورمحمد هاشم بت شکن مدیر عامل بانک، اعضای هیات مدیره، روسای ادارات، خانواده شهدا و ایثارگران و آزادگان در باشگاه فرهنگی تفریحی فرمانیه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما ، در این مراسم دکتر بت شکن مدیر عامل بانک طی سخنانی با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان و ایام پرفیض قدر، بیان کرد: این نشست صرفا بهانه ای است برای گرامیداشت افرادی که برای این کشور زحمات زیادی کشیده اند و جان خود را برای اهداف انقلاب فدا کردند. 
دکتر بت شکن با تاکید بر این که حفظ جایگاه خانواده شهدا و ایثارگران باید در عمل مشخص شود، اظهار داشت: خانواده شهدا و ایثارگر می خواهند بدانند ما به عنوان ادامه دهنده راه آن ها تا چه حد برای دستیابی به آرمان ها و اهدافشان تلاش می کنیم.
مدیر عامل بانک تصریح کرد: در حال حاضر در یک کارزار اقتصادی به سر می بریم و به زعم من پیش قدم این کارزار اقتصادی که شریان حیاتی اقتصاد نیز به حساب می آیند، بانک است.
دکتر بت شکن با اشاره به جایگاه مطلوب و قدمت 76 ساله بانک مسکن و فعالیت کارکنان آن در حوزه مسکن گفت: دعای مردم همواره بیمه کننده فعالیت های بانک مسکن بوده است.
در ادامه این نشست مدیر عامل بانک رونق اقتصادی و اشتغال را دغدغه اصلی کشور دانست و افزود: جوانان مهمترین کسانی هستند که خواستگاه برقراری این دو مهم در کشور می باشند و به طور یقین بانک مسکن با تلاش هایی که انجام می دهد، پیشران رونق اقتصادی و به طبع اشتغال می باشد.
وی تاکید کرد: هیچ عاملی به جز رونق درون زا، تقویت تولید داخلی و اشتغال نمی تواند بیمه کننده اقتصاد کشور باشد که در واقع این موارد از مضامین اقتصاد مقاومتی محسوب می شوند.
دکتر بت شکن در ادامه سخنان خود درجمع خانواده شهدا وایثارگر بانک اظهار داشت: در بانک بالغ بر 1500 ایثارگر شاغل داریم که حدود 12 درصد کل شاغلین بانک را به خود اختصاص می دهد که بخش عمده آن ها دارای تحصیلات دانشگاهی بالایی می باشند و در پست های اجرایی و مدیریتی مشغول به کار هستند.
مدیرعامل بانک با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یکی از سیاست های اصلی پیش روی ما است فرزندان شاهد را پیشگام در اجرای اقتصاد مقاومتی در بانک دانست و گفت: تمام خصوصیاتی که در فرزندان وخانواده شهدا به ودیعه گذاشته شده، باید در کل ارکان بانک باز نشر پیدا کند.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، اظهار داشت: عزم راسخ و مدیریت جهادی از مهمترین نکات برای فعالیت کردن در چارچوب اقتصاد مقاومتی است و وظیفه تک تک ما اجرای تمام فرامین به شکل عملیاتی است.
دکتر بت شکن با تاکید بر نهادینه کردن روحیه جهادی در بانک، افزود: انتظار می رود فرزندان شهدا و همکاران در مدیریت ها ، ادارات مرکزی و شعب، این روحیه جهادی و عزم راسخ را تا حد ممکن توسعه دهند. 
مدیرعامل بانک راهبری تامین مالی مسکن نظام جمهوری اسلامی ایران را وظیفه و ماموریت اصلی بانک مسکن دانست و افزود: یکی از ویژگی های متمایز کننده بانک مسکن از سایر بانک ها این است که اقشار متوسط و ضعیف مشتری ما هستند و ارایه خدمات به آنان می تواند بانک را بیمه کند و دیگر اینکه تلاش ما برای تامین مهمترین سرمایه اقشار متوسط یعنی یک سرپناه است که به تعبیری از قرآن کریم، مسکن سکنه و آرامش را برای مردم ایجاد می کند.

دکتر بت شکن اظهار امیدواری کرد که با توکل به خدا، اراده ای راسخ، دعای خیر خانواده شهدا و با تکیه بر فرزندان شاهدی که در بانک فعالیت می کنند می توانیم نقش بانک را در توسعه اقتصادی و ایجاد رونق اقتصادی پررنگ تر کنیم. 
در ادامه این مراسم حبیب ا... ابوالفضلی، معاون حفاظت پرسنلی ضمن خیر مقدم به مدیر عامل و اعضای هیات مدیره به ارایه مطالبی در خصوص اقتصاد مقاومتی پرداخت و اظهار داشت : از طریق بسیج فعالیت هایی در خصوص اقتصاد مقاومتی انجام شده و یک کار گروه از همکاران در این حوزه فعالیت می کند.
وی گفت : امروزه جبهه اصلی دشمن با ما در اقتصاد مقاومتی است و در حال حاضر دشمن زیر ساخت های اقتصاد مقاومتی را نشانه گرفته است و سعی بر تخریب آن دارد، که این مساله یک نوع تهدید به شمار می آید.
در پایان تعدادی از فرزندان شهدا از توجه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره وهمچنین دیگر مسوولان بانک به خانواده های شهدا و ایثارگر تشکر و قدردانی کردند.

آخرین بروزرسانی 1394/7/25