تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم یک تودیع و دو معارفه

مراسم معارفه معاونت اجرایی مدیریت شعب استان البرزوتودیع و معارفه رییس سابق وجدید شعبه مرکزی کرج با حضور مدیر شعب استان و سایر مسیولین مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز محمد حسین جوادیان مدیر شعب استان طی سخنانی در جریان معرفی اسماعیل برزگر به عنوان معاون اجرایی مدیریت استان ضمن تشکراز تلاشهای صورت گرفته در دوران ریاست شعبه مرکزی کرج با اشاره به سوابق خدمتی آقای برزگر در دوران تصدی ریاست شعبه مرکزی کرج،معاونت اجرایی مدیریت شمالشرق تهران و معاونت اداره کل پژوهش و برنامه ریزی بانک از وی به عنوان فردی صاحب نظر در مسایل نیروی انسانی و مدیریتی یاد کرد و اظهار داشت:بی تردید در سایه تلاش و همکاری کارکنان رسیدن به اهداف عالیه سازمان دور از دسترس نخواهد بود.

وی خاطر نشان کرد :امروزه در عرصه رقابت سازمانهایی موفق هستند که به مشتریان و نیازهای آنان توجه داشته باشند.

مدیر شعب استان حرکت مثبت و رو به رشد در هر مجموعه ای را در گرو هماهنگی و همدلی در بین اعضای آن مجموعه دانست و ابرازامیدواری کرد با حضور آقای برزگر ستاد مدیریت استان بیش از پیش و در همه ابعاد مستعد ،بالغ و پیشرو به حرکت خود ادامه دهد.

همچنین محمد حسین جوادیان در مراسم معرفی رییس شعبه ممتاز مرکزی کرج گفت:شعبه مرکزی کرج با توجه به دارا بودن ویژگی های خاص و منحصر بفرد از موقعیت ویژه و تاثیر گذاری در بین سایر شعب استان برخوردار است به نحوی که همواره انتظارات از این شعبه بالا بوده و می بایست در راس حرکتهای سایر شعب قرار داشته باشد.

وی فرایند حرکت مدیریت شعب استان را وابسته به روند حرکت شعبه مرکزی کرج ارزیابی کرد و افزود:بر همین اساس و بنا به مصلحت و به دلیل ایجاد پویایی بیشتر،تداوم و بقای موفقیتهای حاصل شده از سوی مجموعه شعب و مدیریت استان در سطح کشور جابه جابجایی های اخیر صورت گرفته و امیدواریم این جابه جایی منشا خیر و صلاح برای بانک و منطقه باشد.

وی در ادامه داریوش رستمی معاون سابق شعبه مرکزی کرج را به سمت رییس جدید شعبه معرفی و وی را همکاری متعهد و در خدمت سازمان دانست که در مقاطع مختلف عملکرد وی آثار و نتایج مثبتی را برای بانک به همراه داشته است.

مدیر شعب استان در تشریح انتظارات موجود تصریح کرد:سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی است و هرچه بیشتر و بهتر بتوانیم از این سرمایه بهره مند شویم زمینه موفقیتهای بیشتر و رضایتمندی همکاران فراهم خواهد شد.

جوادیان ابراز امیدواری کرد با حضور آقای رستمی پتانسیل های موجود در شعبه مرکزی کرج بیش از پیش به حرکت در آمده و د رآینده ای نزدیک شاهد ارتقای در کلیه شاخص ها و پارامترهای ارزیابی شعب به ویژه در بخش جذب منابع و

 وصول مطالبات باشیم.

مدیر شعب استان تقسیم مناسب کار به نحوی که همه همکاران نسبت به انجام امورات شعبه سهیم باشند را از وظایف اصلی رییس شعبه بر شمرد و خواستار برنامه ریزی مناسب در خصوص تحقق این مهم شد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/4