تازه های اخبار تازه های اخبار

همایش روسای شعب

نوآوری در مسیر جذب بازارهای هدف شرط بقا و ماندگاری در فضای رقابتی است.

گردهمایی مدیریت شعب استان البرز با حضور مسیولان و روسای دوایر و روسای شعب استان با هدف تشریح برنامه ها و رویکرد و فعالیت های بانک در پایان شش ماه دوم سالجاری در محل ساختمان مدیریت البرز برگزار شد.
گردهمایی مدیریت شعب استان البرز با حضور مسیولان و روسای دوایر و روسای شعب استان با هدف تشریح برنامه ها و رویکرد و فعالیت های بانک در پایان شش ماه دوم سالجاری در محل ساختمان مدیریت البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز محمد حسین جوادیان مدیر شعب استان با ارایه گزارشی از نحوه عملکرد مدیریت در سال 91از تلاش و زحمات تمامی همکاران در این سال تقدیر و قدردانی کردو اظهار داشت :عملکرد ویژه همکاران در بخشهای مختلف باعث شده بانک مسکن نقشی پررنگ در بین مردم و مسیولین استان داشته باشد.
وی در ادامه به نقش رویکردها و تمهیدات نو در تحقق اهداف سازمانی اشاره کرد و افزود در سال جدید باید روش ها و شیوه ها را متناسب با فضای رقابتی موجود به نحوی تغییر،اصلاح و یا ارتقا دهیم که در جذب و جلب بازارهای هدف موفق تر گام برداریم.
وی با بیان اینکه تلاش میشود در سال جدید بیش از پیش اعطای پاداش بر اساس عملکرد و میزان تحقق اهداف باشد تصریح کرد:فعالیت در بخش بازاریابی ،جذب منابع صفردرصدی ،وصول مطالبات ،تکریم ارباب رجوع وحضور به موقع کارکنان در دوره های آموزشی مواردی هستند که در ارزشیابی کارکنان ملاک عمل خواهد بود.
وی در ادامه با توجه به بازسازی و نوسازی قریب به 20شعبه در طی سال90و91 آنرا گامی در جهت رعایت حقوق مراجعان و تکریم ارباب رجوع دانست و از روسای شعب خواست بیش از پیش در حفظ آراستگی و نظم شعب تحت مدیریت خود اهتمام ورزیده و رعایت اصول نظم بصری را به عنوان یک مطالبه جدی از همکاران خود در شعبه نیز مد نظر داشته باشند.
وی با تاکید بر اتخاذ تدابیر مناسب در کاهش مطالبات بانکی گفت:توفیق در جذب منابع بدون کاهش مطالبات بانکی ممکن نیست و سازمانی که نتواند ورود و خروج منابع رابه درستی مدیریت کند با زیان روبه رو خواهد شد.
مدیر استان با اشاره به ضرورت توجه مستمر به بازاریابی گفت:امروزه نگاه بانک به مقوله بازاریابی و بازارشناسی به عنوان یک موضوع مهم و استراتژیک که پویایی و بقای سازمان را در محیط تضمین میکند،ویژه و شاخص است که در اینخصوص نیز با برنامه های جدید وارد سال جدید خواهیم شد.
جوادیان در پایان ابراز امیدواری کرد با تقویت پتانسیل های موجود وبدنه جوان نیروی انسانی در مدیریت البرزو همچنین توجه جدی به برگزاری دوره های آموزشی مستمر و با کیفیت ضمن خدمت ،سال 92را همراه با تحولات مثبت و نتایج ارزشمند به پایان برسانیم.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4