تازه های اخبار تازه های اخبار

سفر مدیر عامل بانک مسکن به استان البرز

قدرت اله شریفی مدیرعامل بانک مسکن طی سفر یکروزه به استان البرز ضمن حضور در برخی از شعب استان ، بازدید از پروژه های مسکن مهر و دیدار با استاندار البرز در جمع روسای شعب استان حاضر شد و دلیل این سفر را برجستگی مدیریت البرز به لحاظ عملکردی و کسب رتبه های برتر در بسیاری از شاخص ها در بین مدیریت های کشور دانست .

بنام خدا
 
 
قدرت اله شریفی مدیرعامل بانک در جمع کارکنان مدیریت استان البرز اعلام کرد :
- جزییات طرح حمایت از صادرکنندگان بزودی تدوین و ابلاع خواهد شد .
-کسب رتبه های برتر در بسیاری از شاخصها در بین مدیریت های کشور از سوی مدیریت استان البرز قابل تقدیر است .
-نیروهای شرکتی تا پایان سال تعیین تکلیف خواهند شد .

قدرت اله شریفی مدیرعامل بانک مسکن طی سفر یکروزه به استان البرز ضمن حضور در برخی از شعب استان ، بازدید از پروژه های مسکن مهر و دیدار با استاندار البرز در جمع روسای شعب استان حاضر شد و دلیل این سفر را برجستگی مدیریت البرز به لحاظ عملکردی و کسب رتبه های برتر در بسیاری از شاخص ها در بین مدیریت های کشور دانست .

به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز در این سفر که یوسف مرتضایی عضو هیات مدیره بانک،جعفری مدیر امور حراست،جهانبخش مدیر امور مناطق و استانها،بهرامپور مدیر روابط عمومی،سربندی مدیر امور اعتبارات،دارابی نیا مدیر امور پشتیبانی وکلهر رییس اداره کل حوزه مدیریت حضور داشتند قدرت اله شریفی مدیر عامل و رییس هیات مدیره بانک مسکن کسب رتبه اول در میان مدیریت های درجه 1 کشوری از حیث رشد 26 درصدی در میزان منابع ، رتبه اول کشوری در خصوص وصول مطالبات معوق با 8% کاهش و رتبه دوم کشوری در حوزه آموزش را نشاندهنده برنامه ریزی ، کوشش و تعلق خاطر همکاران مدیریت این استان به بانک دانست و نتایج بدست آمده را محصول هدایتگری مدیریت و محوری بودن این جایگاه در این استان دانست .

مدیرعامل بانک شاخص ترین فعالیت مدیریت البرز را صدور 297 فقره ضمانت نامه به ارزش 264 میلیارد ریال ارزیابی کرد و صدور ضمانت نامه هایی که هزینه ای را به بانک تحمیل نکند ارزشمند توصیف کرد .

قدرت اله شریفی تاکید کرد کماکان ظرفیت های بالقوه فراوانی در بخش جذب منابع وجود دارد که می بایست مورد توجه بیشتری قرار گیرد و در این مسیر نقش روسای شعب پراهمیت و بی بدیل می باشد به نحوی که اگر یک مسیول شعبه برنامه ریزی صحیح و مناسبی دربرخورد و ارایه سرویس بانکی به مشتریان داشته باشد هیچگاه لزومی به مراجعات بعدی به واحدهای ستادی احساس نشده و با کمترین هزینه می توانیم به اهداف خود دست یابیم .

رییس هییت مدیره بانک با تاکید اینکه بر ابلاغ سیاست های اعتباری سال جدید بزودی انجام خواهد گرفت افزود روسای شعب باید با اعتبار سنجی صحیح و رتبه بندی مناسب مشتریان از بازگشت تسهیلات اعطایی اطمینان حاصل نمایند

وی نظارت بر مسیر هزینه شدن تسهیلات اعطایی را از مهمترین وظایف روسای شعب بر شمرد و تصریح کرد کنترل دقیق بر این موضوع می تواند متضمن بازگشت منابع مالی بانک باشد .

شریفی در ادامه به موضوع صادرات و اهمیت آن برای اقتصاد کشور اشاره کرد و افزود مشتریانی که ظرفیت صدور کالا را دارند می بایست مورد حمایت بانک قرار گیرند که بزودی جزییات این طرح جهت اجرا تدوین و ابلاغ خواهد شد .

رییس هیات مدیره بانک مسکن در ادامه این نشست به برکات و توفیقاتی که در سایه طرح ملی مسکن مهر نصیب بانک شده اشاره کرد و با تاکید بر اینکه امسال سال رونق مسکن مهر خواهد بود بر لزوم برنامه ریزی در خصوص بازگشت تسهیلات پرداختی بانک در این حوزه تاکید کرد .

شریفی اعمال مقررات فروش تدریجی را درخصوص مسکن مهر به عنوان راهکاری عملی  در این حوزه ارزیابی و با اشاره به حجم تسهیلات پرداختی در این حوزه بر گردش سرمایه به منظور جلوگیری از راکد شدن آن و با هدف کسب منافع بلند مدت تاکید کرد .

وی با تقدیر از عملکرد مدیریت البرز در خصوص ایجاد نظام آراستگی برقراری نظم و انضباط را در مراودات درون سازمانی و برون سازمانی پر اهمیت و حساس قلمداد کرد و از آن به عنوان ابزاری موثر بمنظور پیشگیری از وقوع بسیاری از مشکلات سازمانی یادنمود .

شریفی در پایان خبر خوبی هم برای نیروهای شرکتی بانک داشت و وعده داد تا پایان امسال تکلیف همه نیروهای شرکتی بانک مشخص خواهد شد واین گروه از کارکنان از امنیت شغلی مناسب برخوردار خواهند گردید .
مدیر عامل بانک همچنین در پایان از بررسی و پیگیری طرحی بمنظور افزایش سرمایه بانک خبر داد که در صورت اجرایی شدن آن در آینده نزدیک شاهد اتفاقات مثبتی در زمینه توسعه شبکه و تغییر وضعیت شعب استیجاری بانک خواهیم بود .
مدیرعامل بانک با حضور در شعب مدیریت البرز بیان کرد
 حرکت روبه جلو و استفاده از توانمندیهای بالقوه و ظرفیت های موجود باید مستمر و فزاینده باشد .

قدرت اله شریفی مدیرعامل بانک در جریان سفر یک روزه به مدیریت استان البرز ضمن حضور در محل ساختمان قدیمی شعبه مرکزی کرج از نزدیک روند تخریب و بازسازی ساختمان قدیمی این شعبه را مورد بررسی قرار داد .

وی با ابراز خشنودی از شروع مراحل بازسازی این شعبه که قرار است ساختمان مدیریت شعب استان نیز بدانجا منتقل گردد ابراز امیدواری کرد در آینده ای نه چندان دور ساختمانی مطابق با شان نام بانک در این محل احداث شود .

مدیرعامل بانک پس از صدور دستورات لازم جهت تسریع در انجام عملیات عمرانی ساختمان جدید به منظور بازدید و دیدار با همکاران شعب این استان در جع کارکنان شعبه مرکزی کرج ، چهارراه مصباح ، ولیعصر ، میدان آزادگان و شهرجدید هشتگرد حاضر شد و با تقدیر از تلاشهای صورت گرفته ابراز امیدواری کرد حرکت روبه جلو و استفاده از توانمندیهای بالقوه و ظرفیت های موجود با شتاب و سرعت فزاینده پیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و استمرار یابد .
بازدید از پروژه های مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد

مدیر عامل بانک در ادامه سفر خود به استان البرز از برخی پروژه های مسکن مهر استان بازدید بعمل آورد وی با حضور در محل پروژه 3200 واحدی تعاونی خاص کارکنان ایران خودرو، 600 واحدی صدرانور و پروژه606واحدی وریج از نزدیک در جریان مراحل ساخت و چگونگی فرایند پیشرفت فیزیک این پروژه هانیز قرار گرفت .

قدرت اله شریفی در دیدار با مدیران عامل برخی از تعاونیها بر عزم بانک در حمایت همه جانبه از این طرح عظیم و ملی تاکید کرد و افزود استعداد موجود در بانک مسکن بزرگترین و مهمترین پشتوانه اجرای این طرح در سراسر کشور بوده است .
تقدیر استاندار البرز از عملکرد بانک مسکن در دیدار با شریفی مدیر عامل بانک

شریفی در بخش دیگری از سفر خود به استان البرز با فرهادی استاندار البرز دیدار و گفت و گو کرد ، فرهادی در این دیدار با قدردانی از عملکرد بانک مسکن مدیریت شعب استان البرز را به عنوان شاخص ترین و روان ترین سازمان ارایه دهنده خدمت سطح استان البرز توصیف کرد و تصریح کرد در سالی که گذشت بانک مسکن با عملکرد ویژه و تحسین بر انگیز خود در استان بویژه در بخش مسکن مهر همواره یاور و همراه مسیولین استانی در پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی بوده است .

همچنین در ادامه این دیدار قدرت اله شریفی مدیرعامل بانک مسکن با قدردانی از حمایت های استاندار البرز از بانک مسکن ،به برکات و توفیقات طرح مسکن مهر و ساخت نزدیک به یکصد هزارواحد مسکونی در سطح استان البرز اشاره کرد و افزود انجام کاری با چنین وسعت و حجم هیچگاه امکانپذیر نمی شد  مگر با اعتقاد ، همدلی و همکاری همه کارکنان که خوشبختانه امروز و در آستانه شکوفایی این طرح در سال جدید می توانیم نظاره گر نتایج پر خیر و برکت این طرح باشیم .

وی ایجاد سرپناه برای اقشار کم درآمد را آرزوی مجموعه کارکنان و مدیران مسکن دانست و تصریح کرد هر کجا تعهد وتعلق به انجام کار وجود داشته است شاهد کسب نتایج مطلوب نیز بوده ایم و طرح مسکن مهر نیز شاهداین مدعا خواهد بود .
شریفی مدیر عامل بانک مسکن در جریان این بازدید از شعبی که از متوسط رشد بالایی برخوردار بودند با اهدا کارت هدیه به کارکنان آنها قدردانی بعمل آورد.

شایان ذکر است محمدحسین جوادیان مدیرشعب استان در جریان این سفرگزارشی از عملکرد مدیریت البرز در سال 1390 را ارایه کرد وی پرداخت تسهیلات جهت احداث بیش از صد هزار واحد مسکن مهر در استان البرز ، 26 درصد رشد در میزان منابع نسبت به اسفند ماه سال 1389 و کسب رتبه اول در میان مدیریت های درجه یک کشور ، کاهش 8 درصدی مطالبات معوق ، توسعه فعالیت های کارمزد محور و صدور 264 میلیارد ریال ضمانتنامه 5/86 درصد رشد در میزان سود مدیریت استانی به نسبت پایان سال 1389 و کسب رتبه دوم کشوری در حوزه آموزش را از مهمترین دستاوردهای مدیریت استان در سالی که گذشت دانست .

 

آخرین بروزرسانی 1394/5/4