افتخارات مدیریت استان افتخارات مدیریت استان

تبریک

وعدا...الذین آمنو و عملوالصالحات لهم مغفره و اجر عظیم 
ارجمند گرانمایه جناب آقای
همواره عنایات حضرت دوست ،بدرقه ی همت بلند انسانهایی باد که سراچه ذهن و ضمیرشان تجلی گاه تامل و تدبر و عملکردشان میزان و محک سنجش توانایی دیگران است.
انتخاب شایسته و بایسته حضرت عالی به عنوان .........سرچشمه زلال لطف حضرت باریتعالی است که بسیار باعث مسرت و خشنودی البرز نشینان گردید.
اینجانب نیز به گواهی آگاهی و کمال خواهی و به پشتوانه ی آشنایی و دانایی شما در امر کارگشایی و نیک رایی و نظر به اطمینان خاطر و اعتماد وافر نسبت به توانمندیهای مدیریتی که محصول تدبیر مدبرانه و مدیریت کارگشایانه حضرت عالی در حوزه.................بوده است به رسم ارادت و اخلاص و در کمال امتنان و افتخار کسب این موفقیت خطیر را به محضر شریفتان تبریک عرض می نمایم .
از درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و بالندگی ایران اسلامی مسالت دارد.

*************************************************

تجلیل از همکار ایثارگر

((فضل ا... المجاهدین علی القاعدین اجرا"عظیما))
همکار ایثارگر جناب آقای .......... 
مجاهدت رزمندگان و ایثارگران که دفاعی غیورانه از اسلام و جمهوری اسلامی ایران بود،اسلام و ملت عزیز ایران را سرافراز کرد و شوق فداکاری سرشار از معرفت فروزان و درخشان را در قلبها و جانها هویدا ساخت.
با جهانی مشحون از مباهات ،همت و تلاشهای بی شایبه ی شما که رمز عزت و عظمت ،استقلال،سعادت و سیادت این مرزوبوم بوده است را ارج نهاده و به رسم اکرام و احترام ،این لوح سپاس تقدیم حضور پر منزلت شما می گردد.
با امید به اینکه مهر وجودتان همواره پوینده ،پاینده و تابنده باشد و گامهایتان راسخ و استوار به سوی مهرورزی و پیروزی رهنمون گردد.

************************************************

تبریک انتصاب

جناب آقای 
مدیر کل محترم
باسلام؛
احتراماً ؛ انتصاب شایسته و بایسته ی حضرت عالی به سمت ........ استان البرز  را مشفقانه و مشتاقانه تبریک عرض می نمایم.
امید دارم با عنایت ایزد منان و در سایه سار حمایت حضرت ولی عصر ، گامهای مصمم و استوارتان همسو با تجربیات گرانبهایتان مایه سعادت و سیادت دنیوی و اخروی گردد .   

************************************************

تقدیرنامه روز مهندس به مشتریان

جناب آقای مهندس
 بی تردید دستیابی به آرزوهای بزرگ ملی نیازمند نگاه ، روش و مبانی مهندسی اصیل است و جامعه مهندسی با اندیشه های خلاق ، دستان پرتوان و همت های بلند در حال تحقق بخشی به این آرزوهای سترگ است . در دین مبین اسلام و تعالی آسمانی روح بخش و جهان شمول آن نیز دانش پژوهی و جهل ستیزی به عنوان رکنی رکین از جایگاهی ممتاز و منزلتی ویژه و بی بدیل برخوردار است .
پنجم اسفندماه روز بزرگداشت پدر مهندسی ایران خواجه نصیرالدین طوسی را گرامی داشته و امید داریم فکر بکر ، وسعت نظر و طراحی نوین و کاربردی توام با تدبیر رفیع و تلاش منیع فعالان عرصه مهندسی پیشرفت و آبادانی این مرز و بوم را در فرداهای پی آیند سبب ساز باشد  
طرب سرای محبت کنون شود معمور    که طاق ابروی یار منش مهندس شد

***********************************************

همکار نمونه

همکار گرامی جناب آقای 
شکوفایی و بالندگی سازمانها در هر دوره و عمری مرهون همت و تلاش منابع انسانی آن بر مبنای استفاده هوشیارانه از نیروی اندیشه و دانایی بوده است .
بدون شک رشد سیستم بانکی در نظام پولی کشور نیز رهین فعالیت همکارانی است که به مقتضای شرایط یک بنگاه اقتصادی ، تمرکز اصلی کاری خود را بر محور مشتری قرار داده اند.
برهمین اساس و بر مبنای ارزیابی انجام یافته نظر به اینکه مجموعه فعالیت بانکی شما همکار گرامی سهم بسزایی درارتقای کیفیت خدمات بانک مسکن داشته است ، لذا در سال ........ جنابعالی به عنوان همکار شایسته در سطح شعب استان .... انتخاب میشوید.
امید است با ترویج بیش از پیش روحیه مشتری مداری و تقویت حس خدمت جویی در راه اعتلای اهداف بانک مسکن مؤید و منصور باشید .

************************************************

تقدیر از رییس شعبه نمونه

اتکا به منابع درونزا و بهره گیری مؤثر از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود، بخشی از شاخصه های اثرگذار در توسعه و پویایی هر سازمان به شمار می رود و در این میان برخورداری از غنصر خلاقیت شاخصی است که دستیابی به سعادت و پیشرفت را ممکن می سازد

جناب آقای کامیار گلابی
ریاست محترم شعبه آزادی رجایی شهر
به پاس قدردانی از شما همکار مسیول و وظیفه شناس که باتلاش در جهت اعتلای نام بانک اهتمام ورزیده و با احترام و اکرام به ارباب رجوع ،انجام وظایف شغلی و مسیولیت های قانونی و حفظ حقوق مردم موجبات توفیق شعبه در زمینه جذب منابع  و احراز جایگاه برتر منطقه در خصوص جذب سپرده جاری را فراهم آورده اید  ضمن معرفی شما به عنوان همکار شایسته   سال1390در سطح شعب استان این لوح تقدیر تقدیم حضورتان می گردد
رجای واثق دارم همواره وجدان کاری ، عدالت ، صداقت ، امانت داری و خدمت به مردم را سرلوحه گفتار و کردار خود قرار داده و تلاش خود را در جهت رضای ایزد متعال به منظور نیل به روابط و مناسبات عادلانه ی انسانی در جامعه و رشد بیش از پیش سازمان بکار می گیرید

*************************************************

تقدیر از مدیر

واله ذوالفضل عظیم
حضور مدیر مجرب و متعهد جناب آقای .............
به شکرانه توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرت عالی در اعمال مدیریت و اجرای بهینه امور،حسن خلق،ایجاد جوی صمیمی در سطح مدیریت البرز،خلاقیت و جدیت و قاطعیت در امور این لوح تقدیر تقدیم حضورتان می گردد.
با امید به اینکه با اتکا به خلاقیت و پژوهش و نوآوری و همگرایی ،صداقت و شجاعت به عنوان نیروی خدمتگزار در سازمان ،وسیله تقرب و توسل به ایزد یکتا باشید و تعالی کشور عزیزمان را میسر سازید.
که این کار بهتر بود در صفت              سرانجام آن هست خوش عاقبت

*************************************************

تقدیر از مدیر 

و یجزی الذین احسنوا بالحسنی
نکو کارها را سزا بخشد به او               به پاداش کردارهای نکو
مدیر گرانمایه جناب آقای ............
به پاس حسن عنایت و مجمع لطف و کرامت حضرت عالی نسبت به بالندگی و پویندگی بیش از پیش مدیریت
 استان البرز و ارتقا ی سطح کیفی در تمامی شاخصها و به شکرانه توفیقات حاصل شده در زمان تصدی آن جناب در سمت مدیر شعب بانک مسکن استان البرز که با رای صایب و نظر ثاقب آن سرور گرامی همداستان بود در کمال مفاخره و مباهات از شما مدیر ارزشمند با ایفاد این تقدیر نامه مراتب تشکر و سپاسگزاری ابراز می گردد.
ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید                     هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

************************************************

تشویق همکار

همکار گرامی جناب آقای
باعنایت به اینکه درک مسیولیت پذیری و به سرانجام رساندن وظایف محوله مسلماً محرک درونی یا بیرونی دارد و آنچه مهم است نتایج و پیامدهای حاصل از تلاش افراد جهت جلب رضایت حق تعالی و تسری ثمره آن به جامعه است که اینگونه کارگزاران شایسته تقدیرند
لذا با توجه به تلاش جنابعالی در جهت پیشبرد اهداف بانک و به پیشنهاد ریاست محترم شعبه مرکزی اندیشه از زحمات جنابعالی قدردانی بعمل آمده و مورد تشویق مدیریت شعب منطقه قرار می گیرد

*************************************************

پاسخ به پیام تبریک انتصاب

الهی : من به سرچشمه خورشید نه خود بردم راه      ذرّه ای بودم و مهر تو مرا بالا برد 
حضور ارجمند جناب آقای /سرکار خانم
از این که عنایات حضرت کامل ، لطف بندگان شامل و توفیق خدمت حاصل شد خدای را شاکرم و از این که با کرامت طبع بی بدیل و لطف و احسان بی نظیر ، مراتب مودت و محبت خود را باارسال پیام تبریک برای انجام خدمت به اینجانب اعلام نمودید به رسم ادب و ارادت سپاسگزارم .
به امید به اینکه در پرتو خاصه حضرت حق جهت توسعه کمی و کیفی اهداف متعالی بانک، گسترش هم اندیشی ، هم افزایی ، همفکری ، تعامل ، تفاهم و تبادل آرا سازنده و ارزنده محقق گردد.
به دعا آمده ام هم به دعا دست بر آر          که وفا با تو قرین باد و خدا یاور ما

*************************************************

تقدیر از همکار برای موفقیت در آزمون سنجش شغلی

همکار گرامی جناب آقای /سرکار خانم
اینک که با درایت ،بصیرت و تلاش در آزمون سنجش شغلی کارکنان بانک مسکن به کسب رتبه برتر در سطح کشور/مدیریت استان ......نایل آمده اید این موفقیت خطیر را تبریک و تهنیت عرض نموده و این لوح تقدیر تقدیم حضور شما میگردد.
رجای واثق دارم توجه به ارتقای توانایی های علمی و وسعت نظر در ارایه خدمات بانکی می تواند موجبات ایجاد موجی جدید از تفکر علمی و اخلاق عملی را در سازمان فراهم آورده و موید حرکت همه جانبه در تحقق اهداف عالیه سازمان باشد.
از حضرت علیم آرزومندم تا با نیرویی فعال ،خلاق،امیدوار و مسیول همواره توفیق رفیق طریقتان گردد

************************************************

تبریک به فرمانده انتظامی استان

جناب سرهنگ .......
فرماندهی محترم انتظامی..............
شوکت ،حشمت،عظمت و قدرت کشور ایران منبعث از تلاشهای سترگ و دلاور مردی های بزرگ مردانی است که خالصانه و مخلصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می نمایند.
اینجانب بر حسب وظیفه و با کمال مسرت انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت فرماندهی نیروی انتظامی .................شهرستان .............تبریک عرض نموده ،توفیق روز افزون حضرتعالی را در بهره برداری شایسته از مسیولیت خطیر بالا در ظل عنایات حضرت"بقیت اله الاعظم ارواحنا فدا"علیه السلام و تحت زعامت و رهبری مقام شامخ ولایت فقیه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای از خداوند سبحان مسالت دارم.