فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب البرز بیان کرد:

جهت ارتقای سطح معلومات دینی، اخلاقی وتعاملات اداری تلاش خواهیم کرد

با هدف تعمیق ارزشهای دینی و ارتقای سطح معلومات شرعی همکاران مقرر شد حجت الاسلام موسوی امام جماعت ستاد مدیریت استان در روزهای سه شنبه هر هفته پاسخگوی سوالات شرعی همکاران باشد.

با هدف تعمیق ارزشهای دینی و ارتقای سطح معلومات شرعی همکاران مقرر شد حجت الاسلام موسوی امام جماعت ستاد مدیریت استان در روزهای سه شنبه هر هفته پاسخگوی سوالات شرعی همکاران باشد.

 

با هدف تعمیق ارزشهای دینی و ارتقای سطح معلومات شرعی همکاران مقرر شد حجت الاسلام موسوی امام جماعت ستاد مدیریت استان در روزهای سه شنبه هر هفته پاسخگوی سوالات شرعی همکاران باشد
به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز،  فریبرزنعیمی مدیر شعب استان البرز هدف از اجرایی نمودن این طرح را تعمیق، توسعه باورها و اعتقادات دینی و ترویج فرهنگ و الگوی ارزش های اسلامی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی واداری و همچنین پاسخگویی به سوالات شرعی همکاران دانست.

وی با اشاره به اینکه همه ما موظف هستیم تا امکانات خود را برای ایجاد محیط مساعد برای رشد فضایل اخلاقی بر اساس ایمان و تقوا به کار گیریم افزود: حجم کار در شعب بانک به گونه ای است که ایجاب می نماید توجه به مسایل روحی و معنوی را درکنار سایر فعالیتهای سازمانی خود قرار دهیم.

نعیمی افزود: توجه به چنین برنامه هایی کارکنان را از عمل زدگی محض و روزمرگی ها نجات خواهد داد.
مدیر شعب البرز با بیان اینکه بی توجهی به مسایل فرهنگی و عقیدتی می تواند آغازگر انحراف در یک مجموعه و یا سازمان باشد ،از همه همکاران خواست در زمینه پیشبرد هرچه بهتر و پربارتر این گونه برنامه ها پیشنهادات خود را ارایه دهند.
حجت‌الاسلام موسوی نیز درخصوص اجرای این طرح گفت: پیشبرد اهداف عالی سازمان و ارتقای سطح فرهنگی و دینی کارکنان یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است و به همین سبب نیز برگزاری گفتمان های دینی با موضوعات مبتلا به و ترویج فرهنگ دینی در رفتار اداری از دلایل شکل گیری این برنامه بوده است.

وی ترویج معنویت را یکی از نیازهای ضروری جامعه در مقطع حاضر دانست و افزود:بی‌توجهی به این امر تبعات سنگینی را هم در بعد مادی و هم در بعد معنوی در دراز مدت متوجه جامعه می‌کند .حجت الاسلام موسوی گفت: فلسفه وجودی ادارات و نهادهای دولتی ارایه خدمت به مردم است و آشنایی به مسایل شرعی و تقید به انجام تکلیف دینی و آنچه در برابر خداوند مکلف به انجام آن هستیم ما را در خدمت رسانی به مردم یاری خواهد کرد

 

آخرین بروزرسانی 1394/4/22