فهرست اخبار فهرست اخبار

تقدیر از کارکنان انتظامات

مراسم تقدیر از همکاران انتظامات مدیریت شعب استان البرز با حضور مدیر شعب استان و مسیولین حوزه حراست برگزار گردید.

مراسم تقدیر از همکاران انتظامات مدیریت شعب استان البرز با حضور مدیر شعب استان  و مسیولین حوزه حراست برگزار گردید.

 در این جلسه مهدی بلوچی  مدیر شعب استان البرز کارکردهای انتظامات را به لحاظ کیفیت و کمیت دارای اهمیت با درجه بسیاربالا و قابل تامل و شایسته توجه بیشتر دانست.

بنابراین گزارش نشست مذکور که به منظور تقدیر از همکاران دایره انتظامات و اعطای سردوشی آقای احمد افشار برگزارشد ،مدیر شعب البرز بااشاره به حساسیت همکاران در زیرمجموعه حراست و انتظامات ،جنبه مهم فعالیت در این بخش را پذیرش و استقبال مناسب و در خور از مشتریان دانست و اعلام کرد: با تلاشهایی که در طی ماههای گذشته در زمینه ارتقای دانش شغلی همکاران این بخش صورت گرفته باافتخار و اطمینان انتظامات را به عنوان میزخدمت به مراجع ذیصلاح استانی معرفی کرده ایم .

بلوچی نگاه توام با اطمینان درواحدهای ستادی و اجرایی به همکاران انتظامات را زمینه سازرشدبهترفردی و سازمانی ایشان دانست و آنرا مستلزم استعدادیابی صحیح دانست.

وی با اشاره به حجم کاری بالا در منطقه کسب موفقیت و دستیابی به نتایج ارزشمند را مرهون تلاش صادقانه همه همکاران از جمله کارکنان انتظامات دانست که با همت و اراده ستودنی در اهمیت بخشی و بها دادن به وظایف محوله نقش مهمی را در برقراری امنیت و پیشگیری از بروز حوادث در زمینه حفاظت از شعب تحت نظارت حوزه حراست ایفا نموده اند .

بلوچی با اشاره به حساسیت کار نگهبانی ، ضرورت آمادگی هرچه بیشتر این عزیزان را خاطرنشان ساخت و رعایت نظم و آراستگی  را لازمه و اولین مشخصه این گروه از همکاران دانست.

مدیر شعب البرز گفت: افتخار این را داریم که در خدمت همکاران انتظاماتی هستیم که دارای ظرفیت توانایی و قدرت و هوش بالایی می باشند و می توانیم ایشان را به عنوان  الگویی برای نیروهای جدید معرفی کنیم

در ادامه این مراسم حسین ذوالفقاری رییس حوزه حراست استان ضمن ارایه گزارشی از نحوه عملکرد و اقدامات صورت گرفته در خصوص نظم بخشی به عملیات مرتبط با حفاظت فیزیکی شعب،پولرسانی و سایر اقدامات به بیان نکات حفاظتی و ایمنی پرداخت که با استقبال همکاران مواجه شد.

در پایان به پاس قدردانی از زحمات شبانه روزی همکاران انتظامات به هر یک از آنان هدایایی تقدیم و از آقایان مصطفی حسینی به دلیل کسب رتبه برتر در دو دوره مسابقات آمادگی جسمانی،آقای عبدالحسین اکبرآبادی و روح اله ابراهیمی به دلیل کسب رتبه های برتر مسابقات تیراندازی بااهدا لوح تقدیر و هدایای نقدی تقدیربعمل آمد  ،همچنین در این مراسم آقای احمد افشار مفتخر به ارتقا درجه و اخذ سردوشی از سوی مدیرشعب استان شد.

آخرین بروزرسانی 1397/10/15