فهرست اخبار فهرست اخبار

افتتاح شعب جدید اشتهارد ,کمالشهر

همزمان با دهه مبارک فجر شعب اشتهارد و کمالشهر با حضور مسولان مدیریت البرز ،مقامات شهرستان و تعدادی از کسبه محل افتتاح شد.
همزمان با دهه مبارک فجر شعب اشتهارد و کمالشهر با حضور مسولان مدیریت البرز ،مقامات شهرستان و تعدادی از کسبه محل افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز ، محمد حسین جوادیان  مدیر شعب استان در مراسم افتتاح این دو شعبه که به صورت جداگانه برگزار شد طی سخنانی به نقش و جایگاه بانک در پیشرفت اقتصاد ملی اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد تاسیس اولین شعبه بانک مسکن در شهرستان های اشتهارد و کمالشهربتواند پاسخگوی نیازهای مردم شریف این شهرستان باشد.
وی با اشاره خدمات منحصر بفرد بانک مسکن  تصریح کرد: بانک مسکن علاوه بر ارایه خدمات بانکی مانند سایر بانکها ،خدمات متمایزی  همچون حساب پس انداز مسکن جوانان و سپرده سرمایه گذاری ممتاز را ارایه میدهد که از حسابهای انحصاری و جذاب در این بانک میباشد.
جوادیان در ادامه ضمن اشاره به مزایا و امکان پرداخت انواع تسهیلات به انبوه سازان کشور  به طرح عظیم مسکن مهر اشاره کرد و پرداخت بیش از ده هزار میلیارد ریال تسهیلات را توسط مدیریت این استان در این بخش نشانه وجود فضای همدلی و میل به آبادانی میهن اسلامی در مجموعه کارکنان بانک مسکن دانست .
مدیر شعب استان با تقدیر از حسن نیت و تلاش بخشداری و همه کسانی که در خصوص راه اندازی و تسریع در شروع بکار شعبه جدید نقش داشتند تشکر و آقایان محرم نظری و ابراهیم جاویدی را به عنوان  روسای شعب بانک مسکن در این شهرستان ها معرفی کرد.
 در این مراسم مهندس آقا براری بخشدار شهرستان اشتهارد  و حجت الاسلام خالق پرست نماینده ولی فقیه در شهرستان کمالشهرضمن تقدیر از از بانک مسکن به عنوان بانکی که بزرگترین طرح ملی را به سرانجام رسانیده یاد کرده و افزودند :عزم و اراده موجود در بانک مسکن و کمک به خانه دار کردن اقشار کم درامد جامعه مایه مباهات همگان میباشد.
شایان ذکر است در پایان این مراسم به قید قرعه 20فقره حساب قرض الحسنه برای حاضرین افتتاح و هدایایی به رسم یادبود به  شرکت کنندگان در مراسم تقدیم شد
آخرین بروزرسانی 1397/9/11