فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر امور مناطق و استانها در جمع مسیولین ستاد مدیریت البرز:

نریمان جهانبخش مدیر امور استانها و مناطق به منظور بازدید از مدیریت استان البرز به این استان سفر کرد و با مسولین و روسای دوایر ستاد مدیریت این استان دیدار و گفت گو کرد.

نریمان جهانبخش مدیر امور استانها و مناطق به منظور بازدید از مدیریت استان البرز به این استان سفر کرد و با مسولین و روسای دوایر ستاد مدیریت این استان دیدار و گفت گو کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز جهانبخش در این دیدار با ابراز رضایت از عملکرد این مدیریت رضایت مسیولین و مقامات استانی را از نحوه فعالیت بانک مسکن نشانه وجود روحیه همدلی و تلاش همه جانبه کارکنان آن به منظور تحقق شاخص های مورد انتظار بانک دانست .

وی رشد 25 درصدی در میزان منابع ، عملکرد مطلوب در حوزه بازسازی و آراستگی شعب ، فعالیت قابل تحسین در مسکن مهر و سایر موفقیت های این مدیریت را ، حاصل تلاش و برنامه محوری مدیریت و کارکنان این استان دانست

 مدیر امور استانها و مناطق یکی از جهت گیریهای موثر و مطلوب امروز بانک را شعبه محوری دانست و تاکید کرد این روحیه باید در بین کارکنان ستاد شکل گیرد .

جهانبخش منشا بروز و ظهور هر اتفاق مثبتی از جمله مشتری محوری ، بازاریابی و غیره را شعبه دانست و گفت ستادهای مدیریت همواره باید با تمام ظرفیت در خدمت شعب بانک باشند .

وی شعبه را محل میقات و ملاقات 2 سرمایه اصلی بانک یعنی مشتریان و کارکنان سازمان دانست و تصریح کرد صف بانک باید مطابق با انتظارات و اهداف سازمان نظم بگیرد .

جهانبخش با اشاره به لزوم ساماندهی شبکه براساس منابع محوری مبنای شکل گیری سیاست های اعتباری را براساس پیش بینی درآمدها و جذب منابع دانست و یکی از سهل ترین و مقرون به صرفه ترین راه های رسیدن به این هدف را وصول مطالبات دانست مشاور مدیرعامل سیستم محوری و هم صحبت بودن و هم هدف بودن را از ارکان اساسی موفقیت برشمرد و با بر شمردن موفقیت های مدیریت البرز خاطر نشان ساخت افرادی که کارنامه درخشانی از عملکرد خودشان ارایه می دهند انتظارات را نیز به همان میزان افزایش می دهند .

نریمان جهانبخش در بخش دیگری از سخنان خود به توصیف شاخص ها و ملاکهای ارزیابی شعب اشاره کرد و افزود شعبه ای بزرگ است که بتواند اهداف بانک را محقق نماید در غیر اینصورت سایز و درجه شعبه هیچگاه بیانگر بزرگی شعبه خواهد بود .

وی با تاکید بر اهمیت کنترل و نظارت مستمر و موثر ارایه آموزش ، بویژه بر آموزش های کاربردی در مقاطع زمانی ، مختلف را خواستار شد .

آخرین بروزرسانی 1397/9/11