فهرست اخبار فهرست اخبار

آسمان مدیریت البرز شور حسینی گرفت

برگزاری مراسم سوگواری سید سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)و یاران با وفایش در آسمان ساختمان مدیریت شعب استان البرز(پشت بام)

 مدیریت شعب استان البرز به عنوان اولین و نخستین سازمان دولتی با اقدامی منحصر به فرد توانسته است تا در آسمان ساختمان مدیریت ( پشت بام ) با رعایت کامل دستورالعملهای بهداشتی به استقبال سوگواری سید سالار شهیدان اباعبدا... الحسین (ع) و یاران باوفایش، مراسمی  با حضور پور شور کارکنان ستاد و شعب برگزار نماید.

بر اساس گزارش روابط عمومی مدیریت البرز طی، نشستی با جناب آقای مهدی بلوچی مدیر محترم شعب استان، در خصوص چگونگی برپایی مراسم عزاداری هر چه باشکوه تر، در دفتر ایشان صورت گرفت، در این جلسه ایشان بیان نمودند با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا نباید پرچم حسینی با مظلومیت مواجه شود بلکه می بایست این مراسم با شکوه تر از سالهای گذشته در این مدیریت با هدف تقویت روح استکبار ستیزی و بصیرت افزایی که همان بصیرت جامعه اسلامی می باشد برگزار گردد و بر همین اساس مدیریت البرز با برنامه های ویژه و با تلاش و کوشش همکاران ستادی، همراه با رعایت موازین بهداشتی شکل تازه ای از پیوستن شور شعور حسینی اقدام به تجهیز کامل پشت بام ساختمان مدیریت و نیز اطلاع رسانی به کلیه همکاران شاغل و بازنشسته نموده است.

در ادامه: مدیریت البرز به عنوان تنهاترین سازمان دولتی در استان توانسته است با برنامه ویژه خود، صحنه ی زیبایی را از شور و شعار حسینی با قرایت زیارت عاشورا و مدیحه سرایی مداح اهل بیت جناب آقای دکتر پورقربان از اول ماه محرم ساعت 15/7 الی 45/7 تا روز پنج شنبه بر بام سیه پوش آسمان این مدیریت، فضای عرفانی صبحگاهی را در نهایت فیوضات معنوی و الهی برگزار کرده است.

روابط عمومی مدیریت البرز در راستای برپایی پرچم ابا عبدا...الحسین و حافظ خون شهدا در سایه رهبری فرزانه، نبوغ خود را بکار گرفتند تا با رعایت پروتکل های بهداشتی علم عزای سیدالشهدا بر زمین نماند.

 از اقدامات دیگر این مدیریت می توان سیاهپوش نمودن شعب تحت پوشش، با هدف یکنواختگی و یکسان سازی در نمای کلیه شعب در ایام محرم با اقلام مذهبی برشمرد. که این اقدام موثر، در حد خود منحصر به فرد است.     

در پایان این گزارش روابط عمومی شعب استان به رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مراسم سوگواری با استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اقلام بهداشتی و ضد عفونی و همچنین توجه ویژه به بهداشت فردی و جمعی که مورد توجه متولی این امر جناب آقای مهدی بلوچی قرار گرفته است با کنترل دقیق و برقراری نظم و امنیت صورت گرفته است.

آخرین بروزرسانی 1399/6/18