تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت میلاد خجسته سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدارجلسه اي با حضور عقيل زينلي مدير شعب استان و كادر انتظامات مديريت برگزار گرديد.

عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر: پاسداري شغل و پيشه نيست بلكه يك عشق است

زينلي با اشاره به اين خجسته ايام گفت: فرارسیدن میلاد حضرت اباعبدالله الحسین، پاسدار بزرگ معنویت و اصالت دین و پرچمدار ایثار و شهادت را به یکایک همكاران تبریک عرض می‌ نمايم و موفقیت روزافزون شما عزیزان را آرزومندم.

 

به نام خدا

عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر: پاسداري شغل و پيشه نيست بلكه يك عشق است

به مناسبت  میلاد خجسته سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدارجلسه اي با حضور عقيل زينلي مدير شعب استان و كادر انتظامات مديريت برگزار گرديد.

زينلي با اشاره به اين خجسته ايام گفت: فرارسیدن میلاد حضرت اباعبدالله الحسین، پاسدار بزرگ معنویت و اصالت دین و پرچمدار ایثار و شهادت را به  یکایک همكاران  تبریک عرض می‌ نمايم  و موفقیت روزافزون شما عزیزان را آرزومندم.

وي تصريح نمود: پاسداری که در زمانه ما سرمشق‌های ماندگاری از آزادگی، فداکاری، مردم‌دوستی و عدالت‌گرایی یافته است، نه یک شغل و  پیشه است بلكه  که عشق مي باشد. پس بايد از كارمان لذت ببريم و با عشق كار كنيم و قدر اين جايگاه را بدانيم.

زينلي اضافه نمود: مي توان در خصوص نهضت عاشورا كتابها نوشت و بدرستي است كه مي گويند بواسطه جايگاه اباعبدالحسين روز تولد آن معصوم آتش جهنم خاموش است پس ما بايد به معرف اين جايگاه برسيم.

مدير شعب استان يادآور شد چنانچه انجام امور شغلي و حرفه اي توام با عشق همراه گردد مسائل مادي و مالي نزد ما كمترين اهميت ممكن را خواهد داشت. وي افزود:  در سازمان ما  بايد كاملاً تابع دستورالعمل ها و بخشنامه ها باشيم و نظم و انضباط را سرلوحه خود قرار دهيم.

سپس عبدالكريم حسيني رييس حراست مديريت استان با گرامي داشت اين ايام خجسته و تبريك روز پاسدار به ، بخاطر تلاشي كه در اين مقام مي نمايند از آنان تقدير و تشكر نمود. همكاران انتظامات

در انتهاپرسنل انتظامات هم به بيان ديدگاه ها و مطالب خود پرداختند و آخر با اهداء هدايايي از آنان تجليل به عمل آمد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1400/1/16