تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از بانکداران برتر مدیریت فارس

با حضور هیات مدیره ، مدیر امور شعب و بازاریابی ، مدیر امور اعتباری ، مدیر امور حقوقی ، رییس اداره وصول مطالبات همایش تقدیر از بانکداران برتر مدیریت شعب استان فارس برگزار گردید.

تقدیر از بانکداران برتر مدیریت فارس

    با حضور هیات مدیره ، مدیر امور شعب و بازاریابی ، مدیر امور اعتباری ، مدیر امور حقوقی ، رییس اداره وصول مطالبات همایش تقدیر از بانکداران برتر مدیریت شعب استان فارس برگزار گردید.

نادر قاسمی عضو هیات مدیره با بیان این مطلب که بانکدار برتر به عنوان نماد همکاری و موفقیت مدیریت ها است. وی تثبیت جایگاه مدیریت شعب استان فارس در منطقه سبز 8 دوره از ارزیابی عملکرد را حاصل تلاش ، فداکاری و زحمت شبانه روزی همکاران عنوان کرد .

قاسمی بخش مسکن را یکی از با ارزش ترین حوزه های اقتصادی کشور خاطرنشان کرد  و در این خصوص افزود : قسمت بزرگی از نیازهای مردم توسط فعالیت کارکنان بانک مسکن پوشش داده می شود و ما مفتخریم که پس از انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون بیش از یک سوم از واحدهایی که در کشور ساخته شده اند توسط بانک مسکن تامین مالی می شوند.

عضو هیات مدیره با تاکید بر اهمیت رونق بخش مسکن و تاثیر آن بر سایر بخش های اقتصادی گفت : بخش مسکن می توان پیشران خروج از رکود اقتصاد کشور باشد.

وی همچنین به سخن رانی درباره سیاست های جدید اعتباری بانک پرداخت و اظهار نمود مجموعه سیاست های اعتباری از شالوده ذهنی ، تراوش فکری و نظر همه همکاران 34 مدیریت برگرفته شده است.

عضو هیات مدیره حساسیت موضوع بافت فرسوده را مهم تلقی نمود و در این باره گفت : هم اکنون سیاست ساخت ساز از بیرون شهر به داخل شهر تغییر یافته زیرا بافت فرسوده واجد همه امکانات می باشد و علاوه بر آن ارایه تسهیلات در این حوزه علاوه بر افزایش زیبایی چهره شهر به مقاوم سازی منازل کمک می کند.

قاسمی دغدغه کنونی سیاست اعتباری بانک را نظارت بر مصرف تسهیلات دانست و افزود : 80 درصد تصمیم گیری در پرداخت تسهیلات توسط روسای شعب انجام می پذیرد و چگونه پرداخت کردن تسهیلات هنر اصلی روسای شعب می باشد.

وی خطاب به روسای شعب گفت : تصمیم گیری منطقی و منطبق با سیاستهای بانک تاثیر بسزایی در کاهش مطالبات معوق دارد.

نادر قاسمی وصول مطالبات را عاملی مهم در ایجاد چرخه مالی و تزریق منابع جدید به مدیریت ها خاطرنشان کرد .

عضو هیات مدیره پایین بودن نرخ سود تسهیلات بانک مسکن نسبت به سایر بانک ها را یکی دیگر از افتخارات بزرگ بانک دانست و همدلی ، تلاش و ایستادگی همه همکاران را در رسیدن به اهداف بانک به خصوص کاهش قیمت تمام شده پول را ستودنی قلمداد نمود.

محمود لاری دارابی مدیر امور استان ها و بازاریابی ضمن تشکر از کارکنان مدیریت شعب استان فارس، کارنامه شایان این مدیریت را گویای عملکرد مناسب و نشانگر تلاش مستمر همه کارکنان دانست.

وی برنامه ریزی را از عوامل مهم در رسیدن به موفقیت خاطرنشان کرد و افزود: موفقیت ها در سایه تلاش ، همت و همدلی ، کار مشارکتی و پیگیری های مستمر حاصل می گردند. مدیر امور استان ها و بازاریابی دوستی و رفاقت را مکمل کار تیمی و تداوم در پیگیری دانست.

لاری دارابی با تاکید بر رصد کردن عملکرد رقبا گفت : اگر حرکات رقیبان را زیر نظر داشته باشیم سبب می شود تا به اهداف بالاتری دست یابیم.

مدیر امور استان ها و بازاریابی درباره اهداف سال جاری اظهار داشت : جذب منابع به مبلغ 180 هزار میلیارد ریال و تاکید به جذب منابع ارزان قیمت ، وصول نقدی به مبلغ 686ر201 میلیارد ریال ، کاهش هزینه ها ، سوق خدمات به سوی الکترونیک و کاهش یک درصد قیمت تمام شده پول از اهم تکالیف تعیین شده توسط هیات مدیره بانک می باشد.

علی کمالی مدیر شعب استان فارس با ارایه گزارش های اجمالی درخصوص وضعیت مدیریت شعب استان فارس به تشریح عملکرد سالانه این مدیریت پرداخت .

علی کمالی از تثبیت مدیریت شعب استان فارس در منطقه سبز طی 8 دوره ارزیابی عملکرد خبر داد.

وی با ابراز خرسندی از عملکرد همکاران این مدیریت اظهار داشت : با یاری و همفکری تمامی همکاران توانستیم منابع مدیریت را از 418/41 میلیارد با رشد 21 درصدی به مبلغ 000/50 میلیارد ریال برسانیم.

کمالی تحقق 300 درصدی اهداف در زمینه قرض الحسنه پس انداز و همچنین تحقق 198 درصدی در حوزه حساب ممتاز را از مهمترین دستاوردهای مدیریت شعب استان فارس ذکر نمود.

وی از صدور 783 میلیارد ضمانت نامه طی سال 96 و تحقق 134 درصد از اهداف در بخش کاهش پرونده های مشکوک الوصول و 115 درصد در حوزه وصول نقدی خبر دارد.

در پایان این مراسم با اهدا لوح ، تندیس و هدایا از بانکداران و روسای برتر مدیریت شعب استان فارس تجلیل به عمل آمد/ف

آخرین بروزرسانی 1397/7/21