تازه های اخبار تازه های اخبار

برپایی همایش تحکیم خانواده در مدیریت شعب استان فارس

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان مدیریت شعب استان فارس اقدام به برپایی همایشی با عنوان تحکیم خانواده نمود.

 

برپایی همایش تحکیم خانواده در مدیریت شعب استان فارس

 

 

 

   همزمان با ایام ماه مبارک رمضان مدیریت شعب استان فارس اقدام به برپایی همایشی با عنوان تحکیم خانواده نمود. در این همایش علاوه بر ارایه مطالب و مسایل فرهنگی اسلامی توسط حجت الاسلام و المسلمین محسن زراعت پیشه در زمینه اخلاق در حوزه خانواده ،  از فرزندان شاهد ، همکاران انتظامات ، بانوان منتخب حجاب برتر ، فرزندان مکلف همکاران تجلیل بعمل آمد.
اجرای موسیقی زنده ، گروه طنز پرداز ،‌دکلمه خوانی ، مسابقه و صرف افطار از مهمترین برنامه ها ارایه شده برای پذیرایی از خانواده همکاران بود.

علی کمالی مدیر شعب استان ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از زحمات همیشگی کارکنان دوایر روابط عمومی و تجهیز و پشتیبانی برای برگزاری با شکوه جشن ها و همایش ها، اذعان نمود: هدف از برپایی این همایش ارج نهادن به مقام والای شهیدان ، قدردانی از زحمات شبانه روزی همکاران انتظامات ، تجدید روحیه همکاران و دیدار صمیمانه ایشان می باشد.

وی حضور خانواده همکاران در چنین مراسم هایی را از عوامل مهم تحکیم خانواده بانک مسکن و افزایش انگیزه کارکنان قلمداد نمود.

مدیریت شعب استان فارس تقدیر از بانوان دارای حجاب برتر و جشن برای فرزندان به سن تکلیف رسیده را برای حفظ آرمان های دین مبین اسلام در خانواده بزرگ بانک مسکن ضروری خاطرنشان کرد و ابراز امیدواری نمود با تداوم این برنامه ها بتوان گام های موثری در ترویج فرهنگ اسلامی برداشت/ف

آخرین بروزرسانی 1397/7/21