تازه های اخبار تازه های اخبار

درمدیریت شعب استان فارس صورت گرفت:برگزاری دومین سمینار روسای شعب مرداماه1393

دومین سمینار روسای شعب مدیریت فارس با حضور مدیر شعب استان ،‌ معاونین ، روسای حوزه ها ،‌روسای شعب،بازرسان ،حسابرسان و سایر همکاران برگزار گردید.
علمداری در ابتدای سخنانش به تشریح بسته پیشنهادی مدیرعامل محترم و طرح عیدانه پرداخت. ایشان ضمن تاکید بر اهتمام هر چه بیشتر همکاران نسبت به وصول مطالبات معوق ، جذب منابع ارزان قیمت همچنین فروش اقساطی مسکن مهر را از اولویت های مدیریت برشمردند. مدیر شعب استان فارس اذعان نمود که طرح عیدانه موقعیت عالی و خاص را در این برهه حساس برای بانک ایجاد نموده و فرصت بسیار مناسبی جهت پیشی گرفتن از سایر رقبا فرا روی بانک قرار داده است. این امر تحقق نمی یابد مگر با تلاش و مشارکت کلیه همکاران در تمامی رده های خدمتی ،ایشان بیان نمودند که اگر همکاران با دلسوزی و دقت نظر بیشتر به مسایل پیش رو بپردازند قطعاً مدیریت به اهداف خود خواهد رسید.
امید است با بسته های انگیزشی که از سوی مدیریت عالی بانک پیشنهاد شده شعب بتوانند طبق پیش بینی اهداف تعیین شده ی طرح عیدانه هر شعبه نتیجه مطلوب و ایده آلی را محقق کند. علمداری خاطرنشان کرد روسای شعب بایستی محیطی را برای همکاران فراهم سازند که آکنده ازنشاط و شادابی باشد هرچه بیشتر در این زمینه فعالیت شود و این نکته رعایت گردد ما شاهد مولودی هستیم به نام انگیزش که بسیار کاربردی و راهبردی می باشد.
در ادامه احمدعلی جعفری معاون اجرایی مدیریت ضمن تشریح نمودن عقد مرابحه خاطرنشان نمود با تنوع خوبی که در سبد سپرده های بانک وجود دارد میتواند به نحو مطلوب در جهت جذب سپرده ها استفاده نمود. وی وصول مطالبات را از مباحث بسیار با اهمیت برشمرد و گفت شعب تمامی سعی خود را در جهت بررسی و تعیین تکلیف پرونده های در حال سررسید شدن و فروش اقساطی طرح مهر بکار گیرند.
محمد غضنفری نصرآباد معاون اداری پشتیبانی نیز ارتقای درجه 5 شعبه از شعب تحت پوشش مدیریت را تبریک گفت و اظهار امیدواری نمود در این برهه از فعالیت بانک که توسعه شبکه کمتری داریم با تلاش گروهی موجبات ارتقای عملکرد شعب در کلیه بخش ها و به تبع آن افزایش درجه آن ها را فراهم نماییم. وی همچنین مقایسه درجه بندی شعب بانک را با بانک های تجاری به دلیل حساب های جاری فعال و تسهیلات کوتاه مدت آن ها غیر ممکن و درجه شعب را به دلیل تخصصی بودن بانک ، خاص عنوان نمود.
در پایان علمداری همکاران را به نگهداری شایسته از اموال بانک توصیه نمود و متذکر گردید مانند اموال شخصی خود برخورد و همان طور حساس باشند. /ف
آخرین بروزرسانی 1394/11/24