تازه های اخبار تازه های اخبار

جلسه تقدیر از 6 بازنشسته و6 ورزشکار مدیریت استان فارس

تقدیر و تشکر از بازنشستگان و ورزشکاران شرکت کننده در پنجمین المپیاد ورزشی بانک مسکن

جلسه تقدیر و تشکر از بازنشستگان و ورزشکاران مدیریت فارس با حضور مدیر شعب استان ، معاونین ، روسای حوزه ها و سایر همکاران برگزار گردید.
علمداری در تقدیر از بازنشستگان بیان نمود : چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف بانک مسکن خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند لذا اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید شایسته است از زحمات بی دریغ و تلاش ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول خدمت تشکر و قدردانی نموده توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان از درگاه احدیت مسیلت دارم.
در ادامه با حضور مدیر شعب استان و معاونین و روسای حوزه ها هدایای 6 نفر از بازنشستگان که اخیراً به مقام بازنشستگی نایل آ‌مده اند تقدیم گردید.
تقدیر از ورزشکاران شرکت کننده در پنجمین المپیاد ورزشی بانک مسکن
مد یر شعب استان فارس خاطرنشان نمود حمد و سپاس از خداوندی است که برترین مردانش را علی ( ع ) برگزید تا مقتدای ورزشکاران باشند و پیشوای متقیان تا هر آیینه یادآور این مهم باشد که عقل سالم در بدن سالم است. بدینوسیله از مساعی و کوشش های بی دریغ شما عزیزان در مسابقات پنجمین المپیاد ورزشی بانک مسکن که در سال فرهنگ و اقتصاد ، با عزم ملی و مدیریت جهادی در بابلسر برگزار گردید قدردانی و تشکر می نمایم. امید است با اتکال به درگاه خداوند متعال در کلیه شیون زندگی به ویژه پیشبرد و گسترش ورزش موفق و موید باشید.
علمداری از سرپرستی ویژه آقای بعیدی ( رییس دایره امور اداری ، رفاهی و آموزشی ) در تیم اعزامی مدیریت به این دوره از مسابقات تقدیر و تشکر نمود.
همچنین بعیدی افزود که در پنجمین المپیاد ورزشی بانک مسکن مدیریت فارس موفق به بدست آوردن چهار مقام قهرمانی در رشته های دو و میدانی و شطرنج و دو مقام در رشته شنا گردید.
در ادامه از 6 نفر از ورزشکاران مدال آور حضور یافته در این مسابقات تقدیر به عمل آمد./ف
آخرین بروزرسانی 1394/11/24