تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان فارس :

پیشرفت چشمگیر در گرو جذب سرمایه های سرگردان استان

طی برگزاری جلسه در مرکز بانکداری شرکتی مدیریت فارس میزبان هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب بود تا استفاده ازظرفیت طرفین مورد بررسی قرارگیرد.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که شناخت پتانسیل ها و استفاده از ظرفیت طرفین سبب می شود تا با هم افزایی بیشتر در راستای رشد و بالندگی بانک حرکت نماییم،افزود : سیاست وزارت اقتصاد و مدیر عامل محترم بانک استقرار حاکمیت بانکداری شرکتی است.

وی در این خصوص توضیح داد : به تازگی ساختار جدیدی در سطح هیات مدیره و هیات عامل بانک صورت گرفته که تمرکز بر روند فعالیت های بانک را بالاتر برده و و از طرف دیگر با عث خواهد شد تا تصمیم گیری روان تر و در نتیجه چابکی و چالاکی در بانک افزایش یابد.

امیری سابقه شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب را در چند استان جنوبی کشور بخصوص فارس بسیار درخشان توصیف نمود و افزود با توجه به رزومه کاری عالی این شرکت در راستای صنعتی و علمی سازی ساخت و ساز ، آنرا را برندی محبوب دانست .

مدیر شعب استان فارس اعتماد مردم به بانک و شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب را بسیار ارزشمند خاطر نشان کرد و استفاده از آنرا در راه رسیدن به اهداف و ترقی حوزه صنعت ساختمان ضروری عنوان نمود.

مجید امیری گفت : با توجه به وجود منابع مالی عظیم در استان فارس ، می توان با یاری یکدیگر و ارائه راهکارهای مناسب و فنی  سرمایه های سرگردان را متمرکز نمود و به پیشرفت های چشمگیری دست یافت.

مهندس فرشاد فرزین مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب با بیان این مطلب که این شرکت در استان های فارس ، کرمان و هرمزگان پروژه های ساختماتی ویژه ای را احداث نموده است افزود : سعی کردیم با استفاده از بهترین مصالح و استفاده از تیم فنی با تجربه ،مجتمع های مسکونی متمایزی احداث نماییم.

وی همچنین مثلث ، سایه و شارپ را سه پروژه ساختمانی ویژه در شهر شیراز و صدرا معرفی نمود که با بکارگیری اصول فنی و علمی نوین ساخته شده اند .

سید رضا حسینی پور رامزی سخنان مبسوطی در رابطه با طرح کران فاندینگ و جمع آوری و هدایت سرمایه های خرد و درشتی که در استان فارس خصوصا شهر شیراز وجود دارد داشتند. وی استفاده از ظرفیت شرکت سرمایه گذاری مسکن در کنار بانک و تعریف پروژه و فروش سهمی از پروژه را به سرمایه گذار به اندازه آورده ایشان را یکی از راههای جذب سرمایه و امید برای کسانی که توانایی خرید یک واحد کامل را ندارند دانست.با این طرح سرمایه گذار در انتهای پروژه با فروش یا اجاره سهم خود میتواند از میزان سرمایه گذاری خود منتفع گردد.

پرویز اسفندیاری بیات رئیس دایره اعتباری مدیریت شعب استان فارس نیز از تعامل مستمر با شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب سخن گفت و در این باره افزود : از سال 97 تاکنون برای 5 پروژه اخیر این شرکت 330 هزار و دویست میلیارد ریال تسهیلات ارائه شده است.
آخرین بروزرسانی 1400/1/19