تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان فارس :

دغدغه کارکنان بانک مسکن گره گشایی از مشکلات مردم است.

شعبه مرکزی شیراز این روزها قطار پیشرفت را با ورود به باشگاه چهار هزار میلیاردی به سوی پیشرفت های چشم گیر میراند. در این راستا تیم مدیریت شعب استان فارس با حضور در این شعبه و برگزاری مراسمی از زحمات کارکنان شعبه مرکزی شیراز تجلیل نمود.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس ، شعبه مرکزی را به لوکوموتیو پیشران رشد و توسعه مدیریت در استان است؛سایر شعب نیز به دنبال آن حرکت می کنند و در تحقق اهداف در تمامی شاخص های عملکرد از آن الگو می گیرند.

وی رئیس شعبه مرکزی شیراز را شخصی فرهیخته معرفی کرد که با راهبری عالی خود در کنار معاونین و سایر همکارانش توانسته در این شعبه موفقیت های چشم گیری به دست آورد.

امیری با بیان این مطلب که هیچ موفقیتی تصادفی نیست، افزود : قطعاً تلاش ، فکر و تصمیم گیری مناسب در پشت این موفقیت وجود دارد.

مدیریت شعب استان فارس گفت : تفکر حاکم در شعب بانک مسکن و دغدغه کارکنان این بانک بر این معطوف است که گره ای از مشکلات مردم بگشایند و در شرایط سخت اقتصادی با مهر به هموطنان خدمت نمایند.

وی طلایی ترین دوره خدمت را زمان انجام وظیفه در پشت باجه ها عنوان نمود و در این خصوص افزود: ارزش و انعکاس خدمت خود در پشت باجه را می توان به صورت مستقیم در چهره مشتریان احساس کرد.

امیری خطاب به همکاران تاکید نمود که هیچ گاه خود را دست کم نگیرید زیرا خداوند لطف و شرایطی برای ما فراهم نموده تا در این جایگاه به مردم خدمت و با راهنمایی صحیح مسیر زندگی ایشان را تغییر دهیم.

مدیر شعب استان فارس توضیح داد : با توجه به اینکه استان فارس پایتخت کهن ایران نام دارد و اشخاص بزرگی در آن زندگی می کردند که در تمامی لایحه های تاریخی این مرز و بوم تاثیر داشتند ، می بایست به میراثی که ما رسیده ارج نهیم و همچون گذشتگان نقش مهمی در سرفرازی کشورمان ایفا نماییم.

وی  خود باوری ، همدلی و همبستگی در محیط کار را راهی برای تغییر مسیر شرایط و بهبود وضعیت بانک بر شمرد.

  مجید امیری جانشین پروری و آموزش کارکنان را مهمترین وظایف رئیس شعبه عنوان کرد و در این خصوص گفت : در مدیریت فارس تمرکز بر نهادینه کردن شایسته گزینی و شایسته پرورری و شایسته سالاری می باشد.

نظام الدین بحرانی رئیس شعبه مرکزی شیراز سخن خویش را با بیت " این خط راه ها که به صحرا کشیده اند   مردان حادثه با قلم پا کشیده اند" آغاز نمود و در این رابطه توضیح داد : شعبه مرکزی بیشینه ای است که از گذشتگان به ما ارث رسیده و وظیفه ما است که در پاسداشت آن اقدام بهینه و خدماتی بهتر ارائه دهیم .

وی افزود : فارغ از اینکه منابع این شعبه از مرز 4000 میلیارد ریال عبور کرده است . امیدواریم هنگام خدمت به مشتریان توانسته باشیم 4000 لبخند به آنها هدیه دهیم.

بحرانی ، موفقیت شعبه مرکزی شیراز را در گرو سلحشوری ، فداکاری و تلاش تمامی همکاران علی رغم تمام سختی ها و کمبود ها عنوان نمود و در این خصوص افزود : وفاق و همدلی بین همکاران این شعبه مثال زدنی است و نظرات تمامی همکاران در فعالیت شعبه سهم بسزایی دارد.

محمدرضا دهدشتی معاون شعبه مرکزی شیراز نیز با بیان اینکه خدمت برای مردم افتخار بزرگی است و سبب می شود تا به موفقیت برسیم.

وی همچنین افزود : موفقیت های به دست آمده در شعبه متعلق به تمام بانک مسکن است و برای اینکه بانک به نقطه اوج خود برسد به تلاش و یاری تمامی پرسنل خود در همه رده ها نیاز دارد .

نظام افکاری دیگر معاون شعبه مرکزی شیراز گفت : در شرایط سخت کنونی به دلیل شیوع بیماری کرونا هیچ یک از همکاران از خدمت به مشتریان دریغ نمی کنند و سعی می کنند با تسریع در خدمات رسانی رضایت آنها را جلب نمایند تا الگویی برای سایر شعب مدیریت باشند .

وی ایجاد محیط کار آرام و با نشاط را در گرو ایجاد شادی در خانواده دانست.

 

آخرین بروزرسانی 1400/1/19