تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت هفته بانکداری اسلامی

همسویی بانک مسکن و اداره کل بهزیستی استان گیلان رقم خورد

به گزارش روابط عمومی گیلان در نشستی که با حضور مدیر شعب گیلان و مدیر کل سازمان بهزیستی گیلان برگزار شد ضمن عقد تفاهم نامه بر لزوم تقویت زمینه های همکاری تاکید گردید.

در این نشست که به مناسبت هفته بانکداری اسلامی برگزار شد زهرا صداقت علی ضمن تشریح خدمات بانک اظهار داشت :بانک مسکن بعنوان یک بانک تخصصی ،توسعه ای نقش بسیار زیادی را در تامین مسکن اقشار مختلف جامعه ایفا می نماید.

وی بانک مسکن را بعنوان یک بانک دولتی که همواره در راستای تحقق اهداف دولت گام بر می دارد برشمرد و تاکید کرد یکی از شاخصه های مهم بانک مسکن مردمی بودن آن است  .مدیر گیلان تامین مالی هزینه مسکن اقشار میان درآمد را از اهداف اصلی بانک دانست که این امر در پروژه مسکن مهر به خوبی به منصه ظهور در آمد و برگ زرینی دیگری را دفتر افتخارات بانک رقم خورد .

زهرا صداقت علی با اشاره به طرح اقدام ملی دولت اظهار داشت ؛در این طرح هم بانک مسکن همچون طرح مسکن مهر در کنار دولت خواهد بود تا نسبت به تامین منابع مالی و تسریع در روند اجرایی شدن طرح اقدام نماید.

مدیر شعب گیلان پرداخت تسهیلات خرد و سرمایه گذاری بانک مسکن در شرایط سخت اقتصادی را بسیار با اهمیت دانست که می تواند در شرایط سخت کنونی کمک حال مردم شود و به رفع مشکلات آنان کمک نماید .

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به رسالت اجتماعی بانک اشاره و تاکید کرد ،بانک مسکن همیشه رسالت اجتماعی را بعنوان یک اولویت کاری دانسته و تلاش نموده تا بتواند سهم بسزایی را به خود اختصاص دهد .

زهرا صداقت علی کمک به اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه را از اهداف مشترک بانک و اداره کل بهزیستی دانست و تاکید نمود که این موضوع می تواند نقطه مشترکی برای شروع تعامل و همکاری دو سازمان باشد. مدیر گیلان رسالت سازمان بهزیستی را بسیار مهم و با ارزش برشمرد که تلاش شبانه روزی و خداپسندانه کارکنان آن باعث دلگرمی قشر آسیب پذیر جامعه شده و امید را در وجود آنان بارور می سازد .

مدیر کل بهزیستی گیلان ضمن تشریح فعالیت های آن سازمان، اداره کل بهزیستی را یک سازمان حمایتی مطرح و اظهار داشت؛بدون شک با توجه به هزینه بالای ارایه خدمات ،انجام خدمت رسانی به تمامی اقشار آسیب پذیر جامعه برای سازمان میسر نبوده  و نیازمند حمایت تمامی ارگانها می باشد.

دکتر نحوی نژاد بانک مسکن را بانکی با سابقه بلند مدت و خوشنام دانست که در زندگی مردم تاثیر بسزایی دارد وهمکاری سازمان بهزیستی با بانک مسکن می تواند منشای خیر و برکت برای اقشار آسیب پذیر گیلان شود .

در پایان مراسم که با حضور تعدادی از مسیولان و کارشناسان بانک مسکن و سازمان بهزیستی همراه بود تفاهم نامه همکاری امضای گردید. 

آخرین بروزرسانی 1399/7/1