تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت گرامی داشت روز پزشک

زهرا صداقت علی :پزشکان با ایثار وازخودگذشتگی امید به زندگی را به جامعه تزریق می کنند

به گزارش روابط عمومی گیلان طی مراسمی که به مناسبت روز پزشک در محل مدیریت گیلان برگزار شد زهرا صداقت علی از مشتریان پزشک بانک و پزشکان معتمد و همکار تقدیر و تشکر بعمل آورد .

وی در این دیدار به نقش و جایگاه پزشکان در ایجاد سلامت جامعه اشاره کرد و تاکید نمود ؛در شرایط حساس کنونی جهان که مردم در گیر شیوع ویروس کرونا بوده و بعضا ناامید می باشند این پزشکان هستند که امید به زندگی را به جامعه  تزریق می کنند.

مدیرشعب گیلان در ادامه سلامت جامعه را پیش نیاز تمامی زمینه های توسعه دانست و اظهار داشت ؛پزشکان با از خود گذشتگی و ایثار تمامی تلاش خود را برای تندرستی روح و جسم انسانها  بکار می گیرند و باعث می شوند تا جامعه با آرامش بسوی پیشرفت گام بردارد.

زهرا صداقت علی جامعه پزشکی را از اصناف خدوم و دلسوز برشمرد که بهترین سالهای زندگی خود را صرف علم آموزی ،تجارب و مهارتهای بالینی کرده اند وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا جامعه پزشکی را در خط مقدم مقابله با آن دانست که با  جهاد و فداکاری در پی ریشه کن کردن این ویروس و نجات انسانها هستند .

وی در بخش دیگری از صحبتهای خود از همکاران خواست تا با رعایت پرتکل های بهداشتی از حجم کار مدافعان سلامت کم کنند و با پیشگری و رعایت نکات بهداشتی به کمک جامعه مظلوم پزشکی بر آیند.

دراین مراسم از زحمات دکتر سید مهدی موسوی رییس بیمارستان حشمت رشت ،دکتر علیرضا جعفری نژاد فوق تخصص ریه گیلان که در شرایط سخت شیوع کرونا به تمامی همکاران و مردم گیلان خدمت رسانی نمود و دکتر بهبودی ودکتر مجلسی از پزشکان معتمد بانک  با اهدا هدایا و لوح سپاس ،تجلیل بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/7/1