تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت روز آتش نشان

از آتش نشانان رشت تجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی گیلان به مناسبت روز آتش نشان و ایمنی مدیرشعب  گیلان به پاس قدردانی از زحمات این عزیزان با حضور در مرکز آتش نشانی شهرستان رشت با پرسنل آن مجموعه دیدار نمود.

زهرا صداقت علی ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی آتش نشانی و ایمنی از زحمات شبانه روزی آتش نشانان تقدیر و اظهارداشت ،خدا را شاکرم توفیقی دست یافت تا دراین روز درکنار شما عزیزان باشم و به نوبه خود از زحمات شما قدردانی نمایم. وی در ادامه شغل آتش نشانی را بسیارحساس و مهم  خواند و تاکید کرد اگر عشق در کار شما وجود نداشته باشد قطعا موفقیت حاصل نمی شود.

مدیر گیلان آتش نشان را جهادگر میدان حوادث دانست و تصریح کرد آتش نشانان انسانهایی هستند که بخاطر حفظ جان و آسایش همنوعان خود از جان و آسایش خود می گذرند .

وی در این دیدار صمیمی ارج نهادن به جایگاه والای آتش نشانان را وظیفه همگان دانست و تاکید نمود رعایت اصول ایمنی توسط مردم میتواند در کاهش اثرات مخرب حوادث و کمک به نیروی های خدوم و زحمتکش آتش نشانی بسیار موثر باشد .

مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان رشت ضمن تشکر از حضور مدیر شعب گیلان ،حمایت مسیولان از سازمان آتش نشانی را موجب دلگرمی کارکنان دانست که می تواند در ارایه خدمات مطلوبتر و به موقع بسیار موثر باشد .

شهرام مومنی دربخش دیگری از صحبت های خود آمادگی سازمان آتش نشانی در انعقاد تفاهم نامه با بانک مسکن را اعلام و تاکید نمود همکاری و تعامل بیشتر بانک مسکن و سازمان آتش نشانی می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند .

در پایان این دیدار مدیر شعب گیلان با اهدا گل از زحمات آتش نشانان تقدیر بعمل آورد .  

آخرین بروزرسانی 1399/7/13