تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر و تشکر از مدیریت گیلان

در مراسمی که از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره)استان گیلان برگزار شد از مدیریت شعب بانک مسکن تقدیر و تشکر بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی گیلان در مراسمی که از سوی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزارگردید از مدیریت شعب بانک مسکن به پاس هم یاری و همکاری در حمایت از خانواده های نیازمند تقدیر و تشکر بعمل آمد .

در این مراسم که با حضور دکتر حجت اله عبدالکریمی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) ،جمعی ازمسئولین استانی و مدیران بانکهای استان  برگزار گردید مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان از مدیریت شعب بانک مسکن بدلیل حمایت از طرح های ایجاد فرصت های شغلی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در راستای توانمند سازی خانواده های نیازمند تقدیر و تشکر بعمل آمد .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان در این مراسم با بیان اهمیت موضوع اشتغال در کشور ،ایجاد فرصت های شغلی برای خانواده های نیازمند را کاری بسیار ارزشمند و خداپسندانه برشمرد و از سیستم بانکی کشور که در تحقق این امر همواره در کنار آن نهاد بوده و با حمایت های خود باعث  رونق تولید و ایجاد اشتغال می نمایند مراتب سپاس خود را اعلام داشت .

لازم به توضیح است بانک مسکن تا پایان آذر ماه سال جاری 92درصد از اعتبار این بخش را جذب نموده و تمامی تلاش خود را نیز در جهت جذب باقیمانده اعتبار این بخش و تحقق 100درصدی آن بکار خواهد بست .

آخرین بروزرسانی 1399/10/14