فهرست اخبار فهرست اخبار

همایش فصلی روسای شعب استان

دومین همایش فصلی روسای شعب استان گیلان با شرکت مسیولین بنیاد مسکن گیلان برگزار شد

مدیر شعب استان گیلان در همایش فصلی روسای شعب این استان که در نیمه مردادماه سالجاری و با حضور مسیولین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، روسای شعب و دوایر این مدیریت ، در سالن همایشهای مدیریت گیلان برگزار شد ؛ با اشاره به ارتقای یک رتبه مدیریت و احراز رتبه چهارم در سطح شبکه بانکی استان گیلان طی یکسال گذشته و نیز کسب رتبه دوم در مبلغ جذب منابع و قرار گرفتن بعد از بانک ملی از ابتدای سالجاری تا کنون ،اظهارکرد: تحقق اهداف ابلاغی جذب منابع و صدور ضمانتنامه ، همچنین کسب رتبه اول در عملکرد دستگاههای خودپرداز ، با تلاش موثر همکاران پرتلاش شعب استان محقق گردید.
حسن نوروزی افزود: در مقایسه با عملکرد این مدیریت در دوره مشابه سال گذشته، موفقیتها ی کسب شده در سایه تلاش جمعی و بهره گیری از پتانسیل همکاران ، آگاهی و تسلط بر بخشنامه و دستورالعملها و نهایتا" همکاری و مدیریت صحیح روسای محترم شعب محقق گردیده و شایسته قدردانی است.
وی با اشاره به پرتفوی تسهیلاتی بانک مسکن در سالجاری خاطرنشان کرد: اکنون بانک پرتفوی تسهیلاتی کاملی را ارایه نموده که با توجه به کاهش نرخ سود در شبکه بانکی کشور و تعدیلی که در سیاستهای اعتباری بدون سپرده صورت گرفته ، فرصت مناسبی برای شعب فراهم شده تا بیش از پیش به بازاریابی هدفمند پرداخته و با فعالتر نمودن گروههای بازاریابی سهم منابع صفردرصدی و ارزان قیمت را در ترکیب منابع افزایش دهند .
مدیر شعب استان گیلان با تاکید بر انجام گردش شغلی متصدیان ، پایوران و روسای شعب گفت: گردش شغلی فرصت مناسبی برای تبادل تجربیات و اصلاح روشها بوده ، و در صورت بهره برداری مناسب میتواند عامل و زمینه ساز تحقق اهداف ابلاغی باشد .
در ادامه معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان گیلان به بیان آمار و عملکرد مدیریت در چهارماه نخست سالجاری پرداخت و اظهارداشت: با نک مسکن با جذب 27 درصدی در بخش منابع کوتاه مدت و 7 درصدی در بخش سپرده بلندمدت، موفق به کسب بالاترین میزان جذب در سبد منابع استان شد .
زهرا صداقت علی افزود: بانک مسکن از ابتدای سالجاری رتبه دوم جذب منابع را کسب نموده و با فاصله 33 میلیارد ریالی ، پس از بانک ملی قرارگرفت؛ همچنین ارتقای رتبه بانک مسکن و پشت سر نهادن بانک ملت با اختلاف 380 میلیارد ریال در مانده کل منابع از اهداف مورد انتظار مدیریت تا پایان شهریور ماه می باشد .
وی خاطرنشان کرد: در پایان تیرماه سالجاری 23 شعبه در استان موفق به تحقق 100درصد ی اهداف مرکز شده و 6 شعبه نیز اهداف مدیریت را محقق نمودند .
معاون مالی و فناوری مدیریت با اشاره به کسب رتبه برتر مدیریت شعب استان گیلان در تراکنش دستگاههای خودپرداز کل کشور در 4 ماه متوالی و تحقق هدف بانکداری الکترونیک ، گفت: شعب دانشگاه رشت- مرکزی لاهیجان- مرکزی لنگرود- خمام – شهدای بندرانزلی – فومن – رودسر و امام لاهیجان توانستند در بین 50 شعبه برتر کشور جای گرفته و موجبات تحقق اهداف مدیریت در این بخش را فراهم کردند که ضمن تقدیر و تشکر از گروه مسکن کارت و مسیولین محترم شعب در پرستاری و سرکشی به موقع از دستگاههای خودپرداز، خواستار تداوم این امر و حفظ رتبه برتر کشور شد.
صداقت علی همچنین با اشاره به برگزاری مجامع ارزیابی عملکرد شعب استان در اردیبهشت ماه سالجاری ، و کنترل آمار و اهداف شعب در پایان هر ماه توسط مسیولین مدیریت ، خواستار تلاش و همت مضاعف همکاران شعب درجهت ارتقای و ارزیابی مثبت عملکرد مدیریت در پایان شش ماهه اول سالجاری شد .
همچنین در این همایش، معاون اجرایی مدیریت شعب استان گیلان ضمن اشاره به سیاستهای اعتباری سالجاری ، هدف نخست را جذب مشتری از دست رفته بانک عنوان و تاکید کرد: ما می بایست همانند گذشته بازار را دردست بگیریم زیرا تنها بانک تخصصی در کشور هستم که هم علم و اطلاعات مورد نیاز در این خصوص را دارا هستیم و هم در حال حاضر اعتبار تسهیلاتی کافی در اختیار داریم.پس باید از این فرصت به دست آمده نهایت استفاده را ببریم .
بهمن ارض پیما افزود: با بهره گیری از سیاستهای اعتباری سالجاری می توانیم در مواردی چون خرید دفتر کار ، مطب ، تجهیزات پزشکی و... مشارکت داشته و همچنین با بهره گیری از عقد مرابحه ، در سایر زمینه ها نسبت به جذب مشتریان اقدام کنیم.
وی خاطرنشان کرد: کل واحدهای احداثی مسکن مهر استان گیلان 93 هزار و 970 واحد می باشد که با توجه به اهداف ابلاغی سالجاری برای فروش اقساطی این واحدها تا کنون 4 هزار و123 واحد مورد فروش اقساطی قرارگرفته و که بیشترین تعداد واحدهای فروش اقساطی شده استان در دو شعبه مرکزی رشت و مرکزی لنگرود انجام شده است.
در پایان این مراسم از 29 شعبه موفق در جذب اهداف تقدیر و 6 رییس شعبه برتر (22 بهمن رشت، چابکسر، مرکزی تالش ، بلوار امام رشت، صومعه سرا و منجیل) نیز به بیان دلایل موفقیت خود پرداختند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/27