فهرست اخبار فهرست اخبار

نشست تودیع و معارفه معاون اجرایی مدیریت شعب استان گیلان برگزار شد.

اهمیت بحث اقتصاد در فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری چند سال اخیر با عنوان اقتصاد مقاومتی ، به دلیل تمرکز دشمن بر مسایل فرهنگی و اقتصادی کشور ماست.
سرپرست محترم اداره کل امور شعب استانها در نشست تودیع و معارفه معاون اجرایی مدیریت شعب استان گیلان که با حضور روسای شعب و دوایر این مدیریت و در محل سالن همایشهای این مدیریت برگزار گردید ضمن اشاره به نامگذاری سالجاری به عنوان " اقدام و عمل " از سوی مقام معظم رهبر اظهارداشت: اهمیت بحث اقتصاد در فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری چند سال اخیر با عنوان اقتصاد مقاومتی ، به دلیل تمرکز دشمن بر مسایل فرهنگی و اقتصادی کشور ماست.
سرپرست محترم اداره کل امور شعب استانها در نشست تودیع و معارفه معاون اجرایی مدیریت شعب استان گیلان که با حضور روسای شعب و دوایر این مدیریت و در محل سالن همایشهای این مدیریت برگزار گردید ضمن اشاره به نامگذاری سالجاری به عنوان " اقدام و عمل " از سوی مقام معظم رهبر اظهارداشت: اهمیت بحث اقتصاد در فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری چند سال اخیر با عنوان اقتصاد مقاومتی ، به دلیل تمرکز دشمن بر مسایل فرهنگی و اقتصادی کشور ماست.
محمد حسن علمداری افزود: ما بعنوان بانکدارنی که در سیستم بانکداری اسلامی فعالیت میکنیم طلایه دار اقتصاد کشور بوده و با فعالیت تخصصی در بخش مسکن که مورد تایید مقامات عالی کشور از جمله مقام معظم رهبری، رییس محترم جمهور و اعضای هیات دولت می باشد ، رونق اقتصاد کشور را در بخش مسکن رقم میزنیم .
وی اهمیت بخش مسکن را به دلیل نقش آن بعنوان پیشران سایر بخشهای اقتصادی عنوان کرد و گفت: اقدام و عمل ما در سالجاری اجرای درست سیاستهای بانک و دولت می باشد . زیرا سیاستهای بانک همان سیاستهای دولت بوده و بهترین روش برای رسیدن به هدف ، حرکت در چهارچوب اهداف تعیین شده است.
علمداری با اشاره به تاکید مدیران ارشد بانک ، وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان بانک مرکزی در همایش مدیران ارشد مبنی بر نقش موثر بانک مسکن در پیشبرد اهداف دولت و نامگذاری مناسب سال 95 خاطرنشان کرد: امروز گره بسیاری از مشکلات موجود در جامعه که گریبانگیر جوانان ماست به دست شما همکاران و روسای محترم شعب بازخواهد شد.و اگر بتوانیم به نحو احسن برنامه ها و اهداف بانک و دولت را پیاده نماییم یقینا" اتفاقهای خوبی در جامعه رخ داده و با رونق اقتصادی ، مشکلات فرهنگی مردم نیز رفع خواهد شد.
وی ریشه تمام معضلات را بیکاری و نبود انگیزه در جوانان دانست و افزود: ما با ایجاد انگیزه ، بزرگترین و بالاترین خدمت را به کشور خواهیم داشت ، زیرا آرامش و آسایش مردم و ایجاد منشای درآمد جوانان کشور می تواند موجب خیر و برکت و عاقبت به خیری همه ما باشد.
سرپرست امور شعب استانها ضمن تاکید بر اهمیت نقش ما در این کارزار گفت: با برداشتن هر قدم موثر توسط یکایک شما همکاران موجی به جریان خواهد افتاد که می تواند موجب رونق یک کشور شود.
علمداری در ادامه با تاکید بر عملکرد گروهی و کار تیمی در موفقیت یک سازمان خاطرنشان کرد: همیشه تفکر ما بر این اصل بوده که اگر فرد موفق شود ، سازمان نیز موفق خواهد شد ؛ اما در عمل برعکس این موضوع محقق می گردد زیرا چنانچه گروه و مجموعه اعضا منافعی را کسب نمایند، تک تک اشخاص و کل سازمان از آن منافع بهره مند می گردند. بنابراین اگر ما در جهت اهداف سازمان حرکت کنیم و به موفقیت سازمان بیندیشیم ، و هریک در محدوده فعالیت خود که که می تواند یک شعبه، مدیریت ، شهر و یا کشور باشد موفق عمل کنیم ، نتیجه و منافع آن در کل سازمان نمود یافته و همه افراد از ان بهره مند می شوند.بنابراین در فعالیتهای سازمانی همکاران خود را بعنوان رقیبان تجاری به چالش نکشیم و با ضمن حمایت از همکاران در هم افزایی و ارتقای سازمان کوشا باشیم .
سرپرست امور مدیریتهای شعب استانها، عملکرد استان را عملکردی مطلوب و قابل دفاع و تقدیر دانست و ضمن اعلام پیام تقدیر مدیران ارشد بانک اعلام کرد: مدیریت گیلان با دارابودن سهم 13 درصدی از منابع استان و همچنین کسب رتبه سوم استانی از معدود مدیریتهای موفق بانک در این زمینه می باشد ،همچنین کسب این سهم از منابع با وجود سرانه پرسنل استان نشان دهنده قابلیت و توانایی بالای همکاران بوده که این عملکرد نیز قابل تقدیر است.
مدیر شعب استان گیلان نیز در این نشست ضمن اعلام عملکرد مطلوب استان در ارزیابی عملکرد و ارتقای دو رتبه ای جایگاه بانک در استان گیلان اظهار داشت :همکاران این مدیریت با تلاش و پشتکار مضاعف و بهره مندی از خردجمعی و روحیه مشارکتی در قالب کارگروهها ، هماهنگی های لازم جهت ارایه مصوبات کاربردی و مبتنی بر بررسیهای میدانی و متناسب با فضای کاری توانستند موجبات کسب توفیق شعب خود و در مجموع مدیریت گیلان کسب نموده و رجای واثق داریم که با استمرار این فعالیتها می توانیم در سالجاری نیز به اهداف تعیین شده دست یابیم.
حسن نوروزی افزود: این مدیریت با دارابودن سهم 53 هزار میلیارد ریالی از مصارف استان ، با همت و تلاش همکاران عاملیت مصارف بخش مسکن استان را دارا بوده و این روند بر اساس اهداف و استراتژیهای بانک در سال جاری نیز جاری و ساری خواهد بود.
وی با اشاره به شرایط نامطلوب مطالبات غیر جاری در استان ،تمرکز ویژه همکاران در امر وصول مطالبات بعنوان یکی از اولویتهای مهم سالجاری بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته را خواستار شد و تاکید داشتند که همه امکانات در جهت وصول مطالبات در سطح ستاد و شعب می بایست بسیج شوند.
در ادامه این نشست جناب آقای رضا صادقی اقدم - معاون محترم نظارتی اداره کل امور مدیریتهای شعب نیز به ارایه برنامه ها و اهداف سالجاری بانک پرداخته و نکات قابل توجه شعب را متذکر گردیدند. همچنین جناب آقای بهمن ارض پیما - با برشمردن خاطرات خوش روزهای خدمت دربانک مسکن، جایگاه معاونت اجرایی را به جناب اقای سید محسن موسوی سپردند.
 
در انتهای این نشست ضمن تودیع و اهدا هدایای بازنشستگی جناب آقای بهمن ارض پیما، حکم انتصاب معاون اجرایی مدیریت گیلان به جناب آقای سید محسن موسوی اهدا گردید.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4