" برگزاری نشست کمیته بازاریابی در مدیریت گلستان "

کمیته بازاریابی مدیریت گلستان با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ، معاونین مديريت وهمچنين سایر اعضاء این کمیته تشکیل جلسه داد.

در این نشست که با هدف هم اندیشی و برنامه ریزی همراه با ارائه طرحها و راهکارهای اجرایی به منظور جذب منابع در سالجاری و تحقق اهداف تعیین شده در این حوزه تشکیل شد ، محمد غفوریان مدیر شعب استان طی سخنانی گفت:  با توجه به تغيير روش محاسبه سود از روزشمار به ماه شمار از ابتداي  بهمن ماه ، مي بايست ضمن رصد شرايط بازار و فعاليتهاي ساير رقباي بانكي،  با برنامه ریزی لازم و منسجم تري نسبت به تبليغات و بازاریابی محصولات و خدمات بانک اقدام نماييم.

 وی با بیان اين مطلب افزود؛ بايد روحيه تلاش مستمر و پيگيري جدي و موثر را  براي جذب منابع در همکاران ايجاد نماييم و حساسيت لازم را به منظور جلوگيري از خروج منابع بانك به آنان انتقال دهيم. غفوريان اضافه كرد؛ همكاران ما بايد با رصد دقيق و مستمر آمار منابع شعب، بتوانند همواره كنترل منابع را در اختيار داشته باشند.

مدير شعب استان خاطر نشان كرد؛ ميزان نقدينگي در استان بالا است و بايد با برنامه ريزي مناسب بتوانيم نسبت به مديريت و جذب منابع سرگردان بازار اقدام نموده تا تحقق اهداف عالی بانک به شکل بهتر و منسجم تری صورت پذیرد و نتایج بهتری از جمله ارتقاء رتبه مديريت در ميان  ساير مديرتهاي كشور و نيز در شبكه بانكي حاصل شود.

گفتني است، در ادامه این نشست معاون اجرايي مدیریت و سایر اعضاء کمیته بازاریابی ، پیشنهادات و راهكارهاي اجرایی لازم را در خصوص اهداف و محور جلسه مزبور ارائه نمودند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/11/7