تازه های اخبار تازه های اخبار

" برگزاری نشست کمیته بازاریابی در مدیریت گلستان "

کمیته بازاریابی مدیریت گلستان با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ، معاونین مديريت وهمچنين سایر اعضاء این کمیته تشکیل جلسه داد.

کمیته بازاریابی مدیریت گلستان با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ، معاونین مديريت وهمچنين سایر اعضاء این کمیته تشکیل جلسه داد.

در این نشست که با موضوع و محوريت طرح  معرفي مسكن كارت به عنوان كارت سوخت مشتريان و نيز هم اندیشی و برنامه ریزی همراه با ارائه طرحها و راهکارهای اجرایی به منظور جذب منابع تا پايان سالجاری بويژه در حوزه حسابهاي مسكن جوانان و جاري و تحقق اهداف تعیین شده در این حوزه تشکیل شد ، محمد غفوریان مدیر شعب استان طی سخنانی گفت: ضرویست تا با برنامه ریزی لازم و منسجم تر نسبت به قبل و بهره برداری از تجربیات گذشته و نيز تدوين و اجراي سياستهاي انگيزشي مناسب بتوانیم به اهداف موردنظر و تعیین شده در حوزه جذب منابع و بازاریابی محصولات و خدمات بانک دست یابیم.

 وی با بیان اين مطلب افزود؛ داشتن برنامه ریزی و ایجاد انگیزه های لازم در همکاران به منظور ترغیب و تشویق ایشان به تلاش بیشتر، باعث خواهد شد تا تحقق اهداف عالی بانک به شکل بهتر و منسجم تری صورت پذیرد و نتایج بهتری حاصل شود. محمد غفوريان در ادامه سخنان خود  بر پيگيري مستمر براي جذب منابع ، برنامه ريزي و تبليغات بيشتر در خصوص تقويت حساب جاري و اجراي طرح هاي ويژه براي جذب منابع از محل حساب مسكن جوانان بمنظور نيل به اهداف تعيين شده در اين بخش  را خواستار شد.

گفتني است، در ادامه این نشست معاون اجرايي مدیریت و سایر اعضاء کمیته بازاریابی ، پیشنهادات و راهكارهاي اجرایی لازم را در خصوص اهداف و محور جلسه مزبور ارائه نمودند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/10/10