تازه های اخبار تازه های اخبار

(( نشست مشترك مدير شعب گلستان با مسئولان انجمن صنفی مهندسین برق ))

محمد غفوریان مدیر شعب گلستان طی نشستی مشترک، با مسئولان انجمن صنفی مهندسین برق استان دیدار و پیرامون تعاملات و همکاری های دوجانبه گفتگو نمود.

در این جلسه که سیدباقر زرگر معاون اجرایی ، رئیس دایره اعتباری و کارشناس بازاریابی مدیریت نیز حضور داشتند، موضوع صدور ضمانت نامه برای مهندسین برق ، جذب منابع مهندسین و اعطای تسهیلات به آنان از جمله اهداف برگزاری این نشست بود که طرفین مذاكره پیرامون آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است، محمد غفوریان مدیر شعب گلستان نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست مشترک ، تعدادی از خدمات و محصولات بانک از جمله حساب سپرده ممتاز و صندوق مسکن یکم را معرفی و تشریح نمود که برای مسئولان انجمن صنفی حاضر در این جلسه جذاب و مورد استقبال ایشان قرار گرفت.

همچنین مدیرشعب استان آمادگی بانک مسکن را بعنوان یک بانک دولتی و تخصصی با80 سال قدمت و تجربه و پشتوانه ای مستحکم و مطمئن  برای سپرده گذاری و ارائه خدمات اعلام نمود.

شایان ذکر است، انجمن صنفی مهندسین برق استان دارای 260 عضو می باشد که در ادامه جلسه مقرر شد تا تفاهم نامه ای نیز در راستای تداوم و تقویت روابط و همکاری های فیمابین منعقد شود.

آخرین بروزرسانی 1397/10/18