تازه های اخبار تازه های اخبار

" برگزاری نشست کمیته بازاریابی در مدیریت گلستان "

کمیته بازاریابی مدیریت گلستان با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ، معاونین مدیریت وهمچنین سایر اعضای این کمیته تشکیل جلسه داد.

در این نشست که با هدف هم اندیشی و برنامه ریزی همراه با ارایه طرحها و راهکارهای اجرایی به منظور جذب منابع در سالجاری و تحقق اهداف تعیین شده در این حوزه تشکیل شد ، محمد غفوریان مدیر شعب استان طی سخنانی گفت:  با توجه به تغییر روش محاسبه سود از روزشمار به ماه شمار از ابتدای  بهمن ماه ، می بایست ضمن رصد شرایط بازار و فعالیتهای سایر رقبای بانکی،  با برنامه ریزی لازم و منسجم تری نسبت به تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات بانک اقدام نماییم.

 وی با بیان این مطلب افزود؛ باید روحیه تلاش مستمر و پیگیری جدی و موثر را  برای جذب منابع در همکاران ایجاد نماییم و حساسیت لازم را به منظور جلوگیری از خروج منابع بانک به آنان انتقال دهیم. غفوریان اضافه کرد؛ همکاران ما باید با رصد دقیق و مستمر آمار منابع شعب، بتوانند همواره کنترل منابع را در اختیار داشته باشند.

مدیر شعب استان خاطر نشان کرد؛ میزان نقدینگی در استان بالا است و باید با برنامه ریزی مناسب بتوانیم نسبت به مدیریت و جذب منابع سرگردان بازار اقدام نموده تا تحقق اهداف عالی بانک به شکل بهتر و منسجم تری صورت پذیرد و نتایج بهتری از جمله ارتقای رتبه مدیریت در میان  سایر مدیرتهای کشور و نیز در شبکه بانکی حاصل شود.

گفتنی است، در ادامه این نشست معاون اجرایی مدیریت و سایر اعضای کمیته بازاریابی ، پیشنهادات و راهکارهای اجرایی لازم را در خصوص اهداف و محور جلسه مزبور ارایه نمودند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/11/7