تازه های اخبار تازه های اخبار

" امداد و کمک رسانی به سیل زدگان گلستانی توسط بانک مسکن استان "

وقوع سیل در استان گلستان طی روزهای آغازین سال 98، مردم خوب این استان را گرفتار حادثه و مشکلات بسیار زیادی نمود. اما كاركنان نوع دوست و پر تلاش بانك مسكن در اين استان و در سراسر کشور به منظور حفظ کرامت انسانی مانند همیشه مردم حادثه ديده و گرفتار مصيبت را تنها نگذاشتند و با کمک های نقدی و غیرنقدی خود حامی و پشتیبانشان بودند. در این ميان بانک مسکن استان گلستان در راستای مسئولیت اجتماعی خود در کنار سازمان های امداد رساني، نقش مهم و اثرگذار خود را در این زمینه ایفا نموده است و اقدام به امداد و کمک رسانی به سیل زدگان گلستاني بصورت نقدی و غیرنقدی نمود.

بانک مسکن استان گلستان در اولین امداد رسانی خود، بخشی از لوازم بهداشتی مورد نياز 1200  نفر از سیل زدگان مستقر در کمپ محمد آباد گرگان که یکی از محل های اسکان سیل زدگان می باشد را تأمین و همچنین در ادامه روند کمک رسانی خود به مردم سیل زده در شرق شهرستان آق قلا در منطقه سن سبیلی، لوازم بهداشتی مورد نياز کودکان و خردسالان از جمله شیر خشک ، پوشک و ... را تهیه و در ميان آنان توزيع نمود.

تغذیه رسانی به مردم حادثه دیده استان توسط مديريت شعب گلستان در روزهاي بعدي تداوم پیدا نمود و غذای گرم در بین مردم شهرستان آق قلا توسط همكاران بانك مسكن تهیه و توزیع شد. گفتنی است، کمک های یاد شده از محل منابع بانک مسكن و نيز خودیاری همکاران صورت پذیرفته و همچنان در حال انجام است . همکاران فعال بانک مسکن استان بصورت مداوم در مناطق سیل زده حضور و مشارکت مداوم دارند تا برنامه ریزی و پیش بینی های لازم برای تداوم کمک رسانی صورت پذیرد. شایان ذکر است تهیه غذای گرم و وسایل بهداشتی برای سیل زدگان استان در روزجاری نیز توسط همکاران بانك در حال تدارک و انجام می باشد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/1/7