نمایش اخبار نمایش اخبار

مديرعامل و عضو هيات مديره در محل آزمون استخدامي بانك حضور يافتند

مديرعامل بانک با همراهي عضو هيات مديره روز جمعه سوم شهريورماه با حضور در محل دانشگاه پيام نور مرکز تهران شرق از حوزه هاي برگزاري چهارمين آزمون استخدامي مشترک دستگاه هاي اجرايي، بازديد کرد.

به گزارش اداره کل حوزه مديريت، در اين بازديد جعفر آقاملايي عضو هيأت مديره، پرويز نجفيان مدير امور منابع انساني و سيد مرتضي هاشمي مدني رييس اداره کل گزينش بانک، دکتر محمدهاشم بت شکن را همراهي مي کردند.
هيأت بازديد كننده بانك مسكن در حاشيه اين بازديد با رضا حاجي حسيني مدير اين دانشگاه ديدار و مذاکره کرده و سپس با تعدادي از داوطلبان در حين برگزاري آزمون گفت وگو کردند.
 در اين بازديد مديرعامل بانک ضمن تأکيد بر اهميت فرايند به گزيني افراد در ورود به سازمان هاي اجرايي و لزوم سنجش دانش، مهارت و انگيزه داوطلبان گفت: کارکنان سازمان هاي اجرايي و به ويژه بانک ها و مؤسسات مالي که امين و وکيل مال ملت شريف هستند بايد شايسته گزيني شوند تا بهترين آنها تصدي امور را به دست گيرند.
دکتر بت شکن ادامه داد: به همين منظور بر اساس مصوبات سازمان اداري و استخدامي کشور، داوطلبان پس از احراز شرايط عمومي امکان شرکت در آزمون هاي دوره اي استخدامي را که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار ميشود، پيدا مي کنند.به گفته مدير عامل، پس از کسب حدنصاب نمره علمي لازم کساني که بالاترين امتيازات را در بخش اطلاعات عمومي و تخصصي شغل و مصاحبه گزينشي کسب کردند با لحاظ امتيازات و سهميه هاي قانوني و ضمن انطباق و اعمال مستندات مربوطه خدمت خود را در دستگاه هاي اجرايي معرفي شده آغاز مي کنند.
 وي در ادامه سوالاتي را در خصوص کيفيت پرسش هاي آزمون از داوطلبين پرسيد و با تأکيد بر ضرورت به روزرساني اطلاعات کارکنان حين خدمت و تجهيز آنها به دانش روز خطاب به دکتر حاجي حسيني تصريح کرد: همکاري حوزه هاي علمي و اجرايي که منتج به هم افزايي علمي در حوزه اجرا  مي شود، مفيد و پرثمر خواهد بود.

 

آخرین بروزرسانی 1396/6/11