نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیرعامل و عضو هیات مدیره در محل آزمون استخدامی بانک حضور یافتند

مدیرعامل بانک با همراهی عضو هیات مدیره روز جمعه سوم شهریورماه با حضور در محل دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق از حوزه های برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه های اجرایی، بازدید کرد.

به گزارش اداره کل حوزه مدیریت، در این بازدید جعفر آقاملایی عضو هیات مدیره، پرویز نجفیان مدیر امور منابع انسانی و سید مرتضی هاشمی مدنی رییس اداره کل گزینش بانک، دکتر محمدهاشم بت شکن را همراهی می کردند.
هیات بازدید کننده بانک مسکن در حاشیه این بازدید با رضا حاجی حسینی مدیر این دانشگاه دیدار و مذاکره کرده و سپس با تعدادی از داوطلبان در حین برگزاری آزمون گفت وگو کردند.
 در این بازدید مدیرعامل بانک ضمن تاکید بر اهمیت فرایند به گزینی افراد در ورود به سازمان های اجرایی و لزوم سنجش دانش، مهارت و انگیزه داوطلبان گفت: کارکنان سازمان های اجرایی و به ویژه بانک ها و مؤسسات مالی که امین و وکیل مال ملت شریف هستند باید شایسته گزینی شوند تا بهترین آنها تصدی امور را به دست گیرند.
دکتر بت شکن ادامه داد: به همین منظور بر اساس مصوبات سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان پس از احراز شرایط عمومی امکان شرکت در آزمون های دوره ای استخدامی را که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار میشود، پیدا می کنند.به گفته مدیر عامل، پس از کسب حدنصاب نمره علمی لازم کسانی که بالاترین امتیازات را در بخش اطلاعات عمومی و تخصصی شغل و مصاحبه گزینشی کسب کردند با لحاظ امتیازات و سهمیه های قانونی و ضمن انطباق و اعمال مستندات مربوطه خدمت خود را در دستگاه های اجرایی معرفی شده آغاز می کنند.
 وی در ادامه سوالاتی را در خصوص کیفیت پرسش های آزمون از داوطلبین پرسید و با تاکید بر ضرورت به روزرسانی اطلاعات کارکنان حین خدمت و تجهیز آنها به دانش روز خطاب به دکتر حاجی حسینی تصریح کرد: همکاری حوزه های علمی و اجرایی که منتج به هم افزایی علمی در حوزه اجرا  می شود، مفید و پرثمر خواهد بود.

 

آخرین بروزرسانی 1396/6/11