نمایش اخبار نمایش اخبار

با مشارکت بانک مسکن صورت می گیرد

جمع آوری کمک های مردمی برای احداث شبستان امام علی علیه السلام

بانک مسکن مفتخر است که وجوهات و کمک های مردمی برای احداث شبستان امام علی علیه السلام در صحن بزرگ حضرت فاطمه معصومه(س)را جمع آوری کند.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، فاز اول احداث شبستان حضرت امیرالمومنین امام علی علیه السلام در ذیل صحن حضرت فاطمه معصومه(س) از محل کمک ها و هدایا و نذورات مردمی آغاز شده است. با توجه به این که یکی از اهداف بانک مسکن، پیشبرد طرح های فرهنگی و مذهبی در کشور با مشارکت کمک های مردمی است، از این رو مدیریت شعب استان قم مفتخر به جمع آوری وجوهات و کمک های مردمی این پروژه عظیم در بانک مسکن شده است. علاقه مندان برای مشارکت در این طرح خدا دوستانه، ملی و مذهبی می توانند کمک ها و نذورات خود را به شماره کارت 4000-4000-2313-6280 نزد بانک مسکن ارسال کنند.

گفتنی است که عملیات اجرایی شبستان حضرت امام علی علیه السلام در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است. این شبستان با مساحتی بیش از 5 هزار و 500 متر با مشارکت خیرین در طبقه زیرین صحن امام رضا احداث خواهد شد. این طرح با توجه به افزایش جمعیت زایران در حرم مطهر بانوی کرامت و بر اساس دستور مقام تولیت آستان مقدس، در دستور معاونت اجرایی آستان قرار گرفته است. عمده هزینه های شبستان امام علی علیه السلام با مشارکت خیرین و منابع آستان مقدس حضرت معصومه (س) صورت می گیرد و با تکمیل این شبستان ظرفیت شبستان های حرم مطهر به بیش از 50 هزار نفر خواهد رسید. پروژه شبستان امام علی علیه‌السلام با مشارکت تیم‌های توانمند پیمانکاری، مشاورین، تیم محاسبات، متخصصان معماری‌، سازمان نظام مهندسی و کارگروه‌های مختلف دنبال می‌شود. همچنین برخی از عملیات‌های این پروژه با توجه به حساسیت بالا توسط متخصصان داخلی آستان مقدس انجام خواهد گرفت. با توجه به این که ساخت این عملیات طی سه یا چهار سال عملی خواهد شد، کمک های افراد خیر در فازهای نخستین می تواند به پیشبرد احداث این طرح معنوی کمک شایانی کند.
آخرین بروزرسانی 1398/4/26