نمایش اخبار نمایش اخبار

با تصویب هیات مدیره پیش‌بینی شد

بسته تسهیلاتی برای پذیرندگان بانک مسکن

بانک مسکن در راستای حمایت از فعالیت اقتصادی پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی این بانک، بسته اعتباری ویژه شبکه پذیرندگان را تدارک دیده است..
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، پذیرندگان بانک مسکن به عنوان یک گروه از مشتریان وفادار این بانک همواره مورد توجه هیات مدیره بانک مسکن قرار دارند. این گروه از دارندگان حساب‌های بانک مسکن که از پایانه‌های فروشگاهی (دستگاه‌های پوز) بانک مسکن در محل فعالیت اقتصادی خود اعم از فروشگاه، مطب، دفتر کار و ... استفاده می‌کنند، با تصویب هیات مدیره بانک مسکن از این پس می‌توانند از خدمات تسهیلاتی ویژه این بانک که در بسته اعتباری پذیرندگان پیش‌بینی شده است، در صورت نیاز برخوردار شوند.
سرفصل‌های تسهیلاتی گوناگونی اکنون به پذیرندگان بانک مسکن قابل پرداخت است؛ اما شرط اصلی استفاده از این تسهیلات تمرکز منابع مالی پذیرندگان در حسابهای قرض الحسنه جاری و ممتاز با امکان تخصیص اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن است.
این تسهیلات در هشت سرفصل برای پذیرندگان با شرایط مذکور پیش‌بینی شده است. سرفصل اول جعاله تعمیر مسکن است. اعطای تسهیلات جعاله بدون سپرده حداکثر به مبلغ 30 میلیون تومان با مدت تقسیط 60 ماهه به پذیرندگان امکان‌پذیر است. در عین حال متقاضی می‌تواند با خرید اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن (تسه)، سقف تسهیلات فوق را تا مبلغ 40 میلیون تومان افزایش دهد.
سرفصل دوم مرابحه تعمیر واحدهای تجاری، اداری و خدماتی است که تا سقف 100 میلیون تومان با مدت تقسیط 36 ماهه قابل پرداخت است.
مرابحه منصوبات مورد نیاز واحد مسکونی سومین تسهیلات قابل پرداخت به این گروه از مشتریان است. پذیرندگان می‌توانند برای خرید و نصب هر نوع تجهیزات مربوط به واحد مسکونی تا سقف 100 میلیون تومان به صورت 30 درصد از محل اوراق (تسه) و 70 درصد از محل منابع بدون سپرده با مدت بازپرداخت حداکثر 60 ماهه، تسهیلات دریافت کنند.
همچنین اعطای تسهیلات در قالب خرید دین و مضاربه در چارچوب ضوابط ذیربط هریک از این تسهیلات امکانپذیر است.
تسهیلات مرابحه عام نیز تا سقف 50 میلیون تومان با مدت بازپرداخت 36 ماهه با اولویت مصرف در بخش مسکن به پذیرندگان متقاضی قابل پرداخت است.
علاوه بر این، تسهیلات تامین تجهیزات مطب و دفتر کار به متقاضیان با سقف 200 میلیون تومان در تهران، 150 میلیون تومان در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت و 120 میلیون تومان در سایر شهرها برای پذیرندگان در بسته اعتباری جدید پیش‌بینی شده است. مدت بازپرداخت این تسهیلات 24 ماهه خواهد بود.
در نهایت هشتمین سرفصل تسهیلاتی این بسته اعتباری، تسهیلات خرید مطب و دفتر کار به میزان 60 درصد ارزش کل ملک است و تا سقف‌های 450 میلیون تومان در تهران، 350 میلیون تومان در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت، 300 میلیون تومان در سایر شهرها قابل پرداخت است.
برنامه‌ریزی برای توسعه شبکه پذیرندگان بانک مسکن علاوه بر اینکه ارتقای سطح عملکرد پایانه‌های مذکور را به عنوان یک هدف کلیدی دنبال می‌کند، در راستای تحقق اهداف بانک مسکن در حوزه مشتری‌مداری نیز به شمار می‌آید و تکریم مشتریان وفادار بانک مسکن را محقق می‌کند.
آخرین بروزرسانی 1399/4/12