نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیرعامل تاکید کرد

ضرورت تشریح مزایای صندوق پس‌انداز مسکن یکم از سوی کارکنان

از تمامی کارکنان انتظار می‌رود به تشریح مزایای منحصر به‌فرد صندوق پس‌انداز مسکن یکم و جزییات آن بپردازند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان، دکترمحمدهاشم بت‌شکن مدیرعامل بانک با بیان این مطلب در جریان سفر به استان اصفهان و در نشستی که با حضور مدیرمنطقه، معاونان مدیریت و مسوول حوزه ناظر غرب اصفهان برگزار شد، انتظارات بانک از مدیریت اصفهان را تشریح کرد.
وی با اشاره به اهمیت حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم، گفت: باید مشتری را به‌گونه‌ای جذب کنید که ضمن انصراف از رفتن به بانک‌های دیگر به‌منظور سپرده‌گذاری و دریافت تسهیلات، سایر حساب‌های خود را نیز نزد بانک مسکن متمرکز کند.
دکتر بت‌شکن ابراز امیدواری کرد که در سال جاری کارکنان بتوانند از فرصت‌های موجود به‌نحو مطلوب استفاده کرده و ضمن تبدیل تهدید به فرصت و بهره‌برداری مناسب از خدمات جدید و منحصربه‌فرد بانک با توجه به هدف مترقی و خیرخواهانه بانک مسکن که کمک به خانه‌دار شدن اقشار جامعه است، اقدامات مؤثری به منظور خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم به ویژه قشر متوسط جامعه و همچنین ارتقای جایگاه بانک به عمل آورند.
وی همچنین گفت: مدیریت اصفهان باید از ظرفیت بانکداری شرکتی تخصصی، بهره‌برداری مطلوب را برده و مرکز بانکداری شرکتی تخصصی باشد.
مدیرعامل، افزود: استعداد صنعتی اصفهان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و با اولویت پیگیری شود. همچنین ضروری است با انجام برنامه‌ریزی لازم و تلاش مضاعف، این مدیریت به جایگاه رفیعی دست یابد.
وی با تاکید بر اهمیت شناسایی و جذب مشتریان ارزنده اعتباری، افزود: انتظار می‌رود که مدیریت اصفهان حداقل 10 درصد از منابع کل بانک را دارا باشد و به لحاظ سهم منابع مدیریت از کل منابع بانک بعد از تهران در رتبه دوم قرار بگیرد.
مدیرعامل بانک اضافه کرد: افزایش سهم منابع صفردرصدی، وصول مطالبات غیرجاری، افزایش فعالیت دربخش صدور ضمانت‌نامه و افزایش تعداد شعب دارای مانده بیش از هزار میلیارد ریال از دیگر انتظارات مدیریت کلان بانک از استان اصفهان است که تمام جزییات آن به تفکیک هر بخش ابلاغ شده است.
دکتر بت‌شکن تاکید کرد: باید وصول مطالبات پرونده‌های کلان را با جدیت دنبال شود و با برگزاری جلساتی با ادارات حقوقی، پیگیری وصول مطالبات و ارزی، چگونگی وصول سریع این پرونده‌ها مورد بررسی قرار گیرد.
همچنین، مدیرعامل بانک در ابتدای سفر یک‌روزه به اصفهان از شعبه سپاهان‌شهر بازدید کرد و از هوشیاری و اقدام به موقع کارکنان در جریان سرقت از شعبه که موجب دستگیری سارقان مسلح شد، قدردانی کرد و به هر یک از کارکنان پاداشی اهدا کرد.
وی در ادامه از ساختمان قدیم و فعلی مدیریت اصفهان، شعبه میر و شعبه مرکزی اصفهان بازدید کرد و با قدردانی از تغییرات اساسی به‌وجود آمده در فضاهای خارجی و داخلی آنها، در خصوص تغییرات لازم در جهت بهبود فضای شعب با هدف تکریم مشتریان دستوراتی ارایه کرد.
همچنین دکتر بت‌شکن به همراه مدیرشعب اصفهان، معاون اداری پشتیبانی مدیریت و مسوول حوزه حراست با هدف تجدید میثاق و ادای احترام به مقام شامخ شهدا و مراجع عظام و علمای بزرگ در گلستان شهدای اصفهان حاضر و به زیارت مزار این عزیزان رفت.
آخرین بروزرسانی 1394/7/25